Alla kategorier > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: xs
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Röd

130 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Oanvänd klänning med prislappen på.

🌸Izzo🌸
🌸Izzo🌸
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - Intressekoll på denna slutsålda zara klänning i storlek s! Pris kan diskuteras! ☺️❤️Köpte den förra året från zara och är i väldigt bra skick!
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre
KLÄNNING MED CUT OUT OCH SPETS ZW COLLECTION - Unik svart klänning med asymmetrisk nederkant och snygga cut-outs i midjan. Klänningen har korta ärmar och är dekorerad med mörk spets längs kanterna och midjan. Materialet är glansigt och ger en lyxig känsla. Ny med prislappen kvar.
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗kort i modellen