Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glittrig klänning - Supersnygg klänning från Bershka använd endast en gång. Kontakta för fler bilder. Skulle säga att klänningen passar storlek S och M.
Glittrig klänning  - Aldrig använd. Banden går att justera eftersom man knyter dem.
Glittrig klänning  - Klänningen är använd en gång och köptes för 3800 från affär i Södertälje. Säljer för 3000 och köper man både den här och den röda klänningen jag säljer får man båda för 3900.
Glittrig champagnefärgad klänning - Säljer en glittrig, figurnära klänning i champagnefärg med trekvartsärm och snygg rynkad effekt. Klänningen har massor av paljetter som ger ett riktigt festligt intryck och är perfekt för dig som vill sticka ut.Klänningen storlek S men jag har själv Xs då det passar även Xs. Priset kan diskuteras:)
Rosa glittrig klänning - Rosa glittrig känning. Skriv för mer bilder på den
Glittrig rosa klänning  - Superfin rosa klänning med lite glittrigt tyg och omlott-v-ringning.
Glittrig klänning
Glittrig klänning - 89 Glittrig klänning - 90 Glittrig klänning - 91

Glittrig klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt puderrosa, glittrig klänning! Köpt på prettylittlethings för några år sedan, men aldrig använts, prislapp kvar. Storlek 38

Camilla 🧡
Camilla 🧡
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Satinklänning - Jättefin satin klänning från edikted💗💗kort i modellen
Marinblå balklänning  - Säljer min balklänning med små kristaller💙Endast använd en gång och har inga defekter. Hör av er om ni vill ha fler bilder eller mer exakta måt❣️ pris kan diskuteras! Köpt för 1400kr.
Mönstrad klänning från Zara - Snygg ärmlös klänning från Zara med ett djurinspirerat mönster i brunt och beige. Klänningen har en volangdetalj vid fållen och en smickrande passform. Perfekt för varma dagar och sommarkvällar. Väldigt bra skick!
Rosa kort klänning med volanger - Säljer en söt rosa kort klänning med tunna axelband och volangdetaljer. Klänningen har prickigt mönster och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som ger en skön känsla. Perfekt för varma dagar!!
Plisserad klänning Zara - Populär klänning från Zara i fint skick! Passar fint till tex student eller konfirmation. Möts upp i Stockholm🦢obs. bilden i annonsen är lånad
Blå mönstrad kortklänning från Zara - Säljer en blå och vit kortklänning från Zara med långärmade transparenta ärmar och ett snyggt grafiskt mönster. Klänningen har v-ringning, smock i midjan och volangdetaljer. Inga defekter alls!
Svart långklänning med spetsdetalj - Supersnygg svart långklänning med ärmlös design och transparent spetsdetalj runt midjan. Klänningen har en tight passform och rund halsringning. Materialet ser ut att vara polyester eller liknande, vilket ger en slät och elegant look. Perfekt för nyår eller finmiddag✨
Balklänning  - Hej! Jag säljer min och min kompis jätte fina ljusrosa och ljusblåa klänningar som vi haft på våran bal. Man kan ha den både offshoulder och vanligt. Klänningarna har en dragkedja i ryggen vilket gör det lätt att komma i och ur. Vi har vanligtvis storlek 36/ S och är cirka 160-165 ca långa och på bilderna hade vi även klackar.Den rosa är lite kortare då vi lagt upp den men inte klippt bort något så det går lätt att ta ner till samma längd.Går att lägga upp klänningen om man skulle vilja.Båda7000