Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig klänning från Zara - Supersöt klänning från Zara med smockad midja! Och en fin v ringning. Jag säljer pga att den är lite för tajt för mig!
Blommig klänning från Zara - En vacker klänning från Zara med ett blommigt mönster i blått och vitt. Klänningen har breda axelband och är ärmlös. Den är tillverkad i ett lätt och bekvämt material, perfekt för varma sommardagar och är använd cirka 2 gånger!
Blommig Zara klänning - Jättefin populär klänning från Zara, blommig i saltintyg. Storlek M men passar mig som har S jättebra🥰
Zara blommig klänning  - SÖKER!!!! söker efter denna Zara klänning i storlek XS eller S
Blommig zara klänning  - Söker denna klänning för ett rimligt pris
Zara klänning med blommor
Zara klänning med blommor - 89

Zara klänning med blommor

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte gullig vit klänning med lila blommor. Köptes för några år sen på Zara. Aldrig använd med lappen kvar. Köptes för 500kr men säljer för 300kr. Skriv privat för fler bilder😊

Arre
Arre
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit broderad klänning med volang - Superfin vit kortklänning med broderade hålmönster och volangkant nertill. Klänningen har långärmade ärmar, markerad midja och knappar framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en fräsch och romantisk look.
 volangklänning - Supersöt kort rosa klänning med volanger!!! Perfekt till sommarn
Ljusblå långklänning med snygg volang på axel - Säljer en ljusblå långklänning med volangaxelband och v-ringning. Klänningen har öppen rygg med knytband och volang i kjolen. Perfekt för 9:ans bal eller student och längden passar om du är ca 1.60 cm.
Vit spetsklänning från Bubbleroom - Supersöt vit spetsklänning från Bubbleroom med volangdetaljer och flera lager. Klänningen har v-ringad spets upptill, kort ärm med volang och knappar i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Studentklänning som endast är använd 1 gång
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.
Blommig sommarklänning  - Supersöt blommig sommarklänning med smala axelband, v-ringning och korsas i ryggen. Passar en xs/s🩷🩷
Svart långklänning  - Otrolig klänning som jag älskar men som jag använt klart till det jag skulle till (nyår). Endast använd en gång! Klänningen är handgjord och passar perfekt som balklänning eller bara finklänning❤️ jag är 174cm