Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Halsduk - Ny och oanvänd
Halsduk - Beige halsduk som tyvärr aldrig kommit till användning
Halsduk - Fin halsduk i färgen svart/beige
Halsduk - Säljer denna fina halsduken då den inte används. Den är i super skönt material och perfekt nu till hösten. Tveka inte på att höra av dig om intresse finns🩷
Halsduk - Snygg och mjuk halsduk ( som liknar acne studios) med rutigt mönster i svart, grått, beige och vitt. Den är lång och har tjocka fransar i ändarna. Perfekt att svepa runt halsen för extra värme och stil. Materialet känns fluffigt och lyxigt, passar dig som gillar neutrala färger.
Burberry halsduk, rutig halsduk med fransar - Snygg beige halsduk med klassiskt rutigt mönster i svart, vitt och rött. Halsduken har fransar i ändarna och känns både stilren och tidlös. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Kom med prisförslag!
Burberry halsduk - Jätte fin halsduk bra inför kalla vädret i sverige, den är helt fräsch med tagsen kvar och inget fel med den.
Burberry halsduk  - Säljer en halsduk från Burberry i beige, svart och röd. 100% kashmir. Den är äkta men har inte kvar kvittot då jag fått den som en gåva.
Halsduk
Halsduk  - 89 Halsduk  - 90

Halsduk

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Beige

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Leopard mönstrad halsduk, beige, svart & lite brun. Fint skick men vet tyvärr inte hur mycket den används.🤎

Thilda
Thilda
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
intimissimi bh💙 - jätte fin bh från intimissimi i storlek 70B💕 använd 1 gång & nypris 520kr🤗
Duffel - Weekend bag, vet ni så vet ni! Nyskick
Balconette bh  - Super fin och skön bh med bygel och ovadderad kupa. Är spets runtom. Har justerbara axelband och hysk och hakesstägning. Aldrig använd, endast testad. Har prislapp kvar. Nypris 249 Säljer pga glömt och returnera då denna var lite för liten, men köpt en ny i större storlek.
Svart Acne Studios mössa - Svart mössa från Acne Studios. One size (56cm). I nyskick.
Vit buff med coola detaljer - Säljer en jättemjuk och cool buff med mörkgrå stygn!! Skriv för frågor eller flera bilder🥰🥰
Grå Burberry mössa med logotyp - Snygg grå mössa från Burberry med bred uppvikt kant och stor svart logotyp runt om. Mössan är stickad i mjukt material och har en klassisk, rund form. Perfekt för dig som vill ha en clean look med tydlig designerstil.
 Vinröd body H&M -  säljer du den inte kommer till användning 💕💕
Louis Vuitton bälte - Louis Vuitton bälte i svart skinn med det nya LV-monogrammet i svart. Helt nytt och oanvänt i skick 10/10⭐️ Vid minsta fundering – tveka inte på att höra av er!