Evelina Gustafsson
Evelina Gustafsson
Rosa sele och koppel
Rosa sele och koppel - 0

Rosa sele och koppel

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Beskrivning

Sele och koppel i fint skick, kopplets längd: 180cm. Strl S. Har använts till katt.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
H bälte  - Säljer nu mitt Svarta H bälte då jag inte använder det längre jag har gjort egna hål skriv för fler frågor
Svart Burberry halsduk - Säljer en tidlös Burberry-halsduk i en djup, mörkgrön färg med det ikoniska rutmönstret. Tillverkad i 100% mjuk och värmande ull som känns lyxig, håller formen väl och ger en exklusiv helhetskänsla. En perfekt accessoar som ger en subtil men sofistikerad färgton till både vardags- och kvällsoutfits.  🧵 Skick: Mycket fint skick, varsamt använd 🌟 Känsla: Mjuk, varm och följsam 📦 Frakt: Skickas tryggt inom 24h 📏 Mått: Längd-150cm, Bredd-30cm Pris kan diskuteras!