Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Intimissimi Sidenkimono  - Säljer min helt nya oanbända sidenkimono från Intimissimi, prislapp kvar. Strl S/M
Rosa tröja  - Snygg, rosa tröja  som inte kommer till användning. Typ aldrig använd, därav helt nyskick. Det ända som skulle kunna vara är att knapparna på ärmen blivit repade (sista bilden) helt perfekt och fin färg. (Köp nu knappen finns)
Rosa diadem  - Aldrig använt💕 perfekt när man sminkar sig eller bara till en vanlig outfit💕
Rosa solhatt - Rosa solhatt som är perfekt för sommaren. Är i nyskick. För bara 50kr💕💕
Bikini rosa - Jätte fin bikini i rosa  .har inte kunnat använda. Så den har inte använd .storlek Lars
Rosa bikiniunderdel  - Fin rosa bikiniunderdel aldrig använd och är i ny skick🫶
Rosa bikiniunderdel  - Mycket fin rosa bikiniunderdel. Tyvärr klippt bort lappen men sitter som S🫶
Emmiz

Rosa sidenkimono

Storlek: s
Kategori: Övrigt
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant rosa kimono i siden med trekvartsärm. Perfekt för en lyxig känsla hemma eller som ett stilrent lager över en outfit. Den har en mjuk och glansig yta som ger en exklusiv look. Vet inte märket då jag fick den för längesedan

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry vändbart bälte - Säljer ett vändbart Burberry-bälte med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och rött på ena sidan och helsvart skinn på andra. Snyggt spänne i silverfärgad metall med Burberry-logga. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Pris inte hugget i sten, bara att skriva om de är något du undrar över.
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten
DIF klibbor - Klistermärken. DIF klibbor.
Säljer en louvin vultionön  - Inga skador de är en normal bält som heter luvin vution
Hermés bälte  - Svart bälte från Hermès i äkta skinn med klassiskt stort H-spänne i silverfärgad metall. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, tidlös design. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Intimissimi bh - Intresskoll!
Designer bälten Louis Vuitton & Burberry - Flera snygga designerbälten från Louis Vuitton och Burberry. LV-bältena har klassiska monogram, schackrutor och färgglada tryck, medan Burberry-bältena har ikoniskt rutigt mönster i beige, rött och grått. Alla har metallspännen med logotyp. Perfekt för att lyfta din outfit. 200 kr styck eller 2000 för allla
Svart och grått bälte - Snyggt bälte i svart och grått med klassiskt mönster och stort svart spänne. Bältet är brett och har en lyxig känsla, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Materialet är skinn med canvasdetaljer.