Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Bälte Rutigt - Säljer ett svart bälte med ett snyggt svart rutigt mönster och ett silvrigt snyggt spänne. Bältet har en längd på 105 cm (storlek 42) och är Inte använt en enda gång, tveka inte att fråga! 💯👌
Rutig bälte - Snyggt bälte med ett klassiskt rutigt mönster i svart och grått. Bältet har en stilren svart spänne i metal. Ställ gärna frågor eller be om fler bilder
Louis Vuitton rutigt svart bälte - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och en stor LV-logga i metall som spänne. Bältet är gjort i skinn med en lyxig känsla och har en stilren design som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha något exklusivt och trendigt.
Rutigt bälte - Rutigt bälte helt nytt finns många storlekar säljs till dunder pris
svart rutigt bälte - 100/36
Louis Vuitton rutig svart bälte - Säljer ett Louis Vuitton bälte med ikoniskt rutigt mönster i svart och grått. Bältet har en stor LV-logga i svart metall som spänne och är tillverkat i skinn med beige insida. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart rutig bälte  - Snyggt bälte med ett klassiskt rutigt mönster i svart och grått. Bältet är tillverkat i skinn. Perfekt för att ge en lyxig touch till din outfit. Storlek 110cm
Designer bälten med rutor och logga - Säljer flera snygga bälten från Louis Vuitton och Burberry. Bältena har klassiska rutiga och monogrammönster i färger som svart, beige, vit och grå. De har stilrena metallspännen och är tillverkade i skinn med tryckt mönster. Perfekt för dig som vill ha en statement-accessoar.200 kr styck
Svart rutigt bälte
Svart rutigt bälte - 0 Svart rutigt bälte - 1 Svart rutigt bälte - 2

Svart rutigt bälte

Storlek: 105cm
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

359 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett stilrent svart bälte, rutigt mönster och en stor silverfärgad logga som spänne. Bältet är tillverkat i skinn med en snygg finish och har en brun insida. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med statement.

Oskar
Oskar
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Blå Louis Vuitton mössa  - Snygg blå mössa från Louis Vuitton med diskret rutigt mönster och uppvikt kant med LV-logga framtill. Stickad i mjukt material som känns lyxigt och bekvämt. Perfekt accessoar för att lyfta din look med designer-vibe.
Grå rutig Louis Vuitton mössa och halsduk  - Snygg grå mössa och halsduk från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill.
Svart Moncler mössa med logga - Svart mössa från Moncler med klassisk uppvikt kant och broderad Moncler-logga framtill. Mössan är stickad i mjukt material och har en liten vit etikett med Moncler-tryck på sidan. Perfekt för kalla dagar och snygg till streetwear.
Grå Louis Vuitton mössa - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill. Mössan är stickad och har en bred uppvikt kant för extra stilpoäng. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva märken och vill hålla dig varm med stil.
Burberry mönstrad mössa i grått och vitt - Snygg mössa från Burberry med grått och vitt mönster och stor logotyp framtill. Mössan har ett grafiskt mönster med B-bokstäver och är stickad i mjukt material. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar.
Ljusrosa bikini med knyt - Säljer en ljusrosa bikini med trekantsformad överdel och knyt både i nacken och ryggen. Underdelen har knyt i sidorna. Från shein där av pris, säljer för den ej passade. Bara provad en gång över kläder. Underdel - S, Överdel - L
H bälte vit - Helt nytt h bälte vitt med silver logga. Skriv om ni har frågor:)