Cassandra

Burberry Her EdT 100ml

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Burberry
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

430 SEK

Beskrivning

Luktar så gott och fräscht men kommer tyvärr inte till användning. Den håller länge och har bra ”sillage” trots att det är en EdT. Har fått många komplimanger för den. Ca 75% kvar💕

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Stilren parfym i klackform - Good girl blush elixir, Eau de parfum elixir 30 ml
Byredo Alto Astral 50ml EdP - Byredo Alto Astral Eau de Parfum i snygg originalförpackning. 50ml och 95% är kvar om jag gissar. En av de nyaste parfymerna från Byredo   En exotisk, ren, kokosdoft. Köpt för 1700 kr på NK, pris kan diskuteras
Baccarat rouge 540 - Hej! Säljer nu en parfym som min syster lämnat när hon flyttat hemifrån. Det är en unisex doft men jag tycker den är lite för feminin för mig. Priset är inte hugget i sten och känn er fria att lägga prisförslag:) Jag säljer den så billigt då atomizern är sönder...
Very cherry  - Essnce very cherry 50ml se bilder för mängd kvar.
Aurora Vanille Eau de Parfum - Aurora Vanille från ESSNCE Margareta Grääs är en Eau de Parfum säljer då det inte var en lukt som passar mig.  DÅ jag redan gått mer i pris så kommer jag inte göra det mer!!!
Lattafa Yara Eau de Parfum - Trendig parfym från Lattafa med namnet Yara. Snygg design med guldiga detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik flaska i samlingen. Endast sprayad 1-2 gånger, säljer eftersom det inte min doft. Doftar liten not av vanilj men lite myskig. Påminner väldigt mycket om en höst doft!
ESSNCE Absolu Vanilla parfym - ESSNCE Absolu Vanilla Eau de Parfum har en stilren look och passar dig som gillar minimalistisk design. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig parfym.
Kayali Déjà Vu White Flower - Kayali Déjà Vu White Flower | 57 Eau de Parfum. Snygg flaska och stilren förpackning. Perfekt för dig som vill ha något unikt i din samling.