Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Lattafa Yara Eau de Parfum
Lattafa Yara Eau de Parfum - 0

Lattafa Yara Eau de Parfum

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Lattafa
Skick: Nytt skick

199 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Trendig parfym från Lattafa med namnet Yara. Snygg design med guldiga detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik flaska i samlingen. Endast sprayad 1-2 gånger, säljer eftersom det inte min doft. Doftar liten not av vanilj men lite myskig. Påminner väldigt mycket om en höst doft!

🧥👚👖
🧥👚👖
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lattafa Yara Eau de Parfum - Snygg och modern parfym från Lattafa med namnet Yara. Det är Ca 90% kvar i flaskan säljer den för gillar inte lukten. Flaskan har en unik design med gulddetaljer som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha något annorlunda i din samling!
Yara Eau de Parfum från Lattafa - Säljer denna parfym då jag inte tycker den passar mig. Endast testat sprut. Perfekt för den som älskar en lyxig och feminin doft.🥰(har kvar förpackningen) skriv för fler bilder
Lattafa Yara Eau de Parfum 100ml - Lattafa Yara 100ml  – perfekta sommardoften för dig som gillar mango eller fruktiga dofter! 🥭 Använd 1 gång, 5 sprut, så full flaska. Tyvärr inte i min smak. Pris går att diskutera vid snabb affär 💕
Yara Eau de Parfum från Lattafa - Yara är en parfym från Lattafa i en ljusrosa flaska med silverdetaljer och matchande ask. Flaskan har en unik form och arabiska inskriptioner. Doften är elegant och flaskan känns lyxig och feminin. Sprayat 2 gånger men inte min smak
Yara Eau de Parfum från Lattafa - Elegant parfymflaska i ljusrosa med silverdetaljer från Lattafa. Doften Yara kommer i en stilren flaska med ett dekorativt mönster och en matchande kartong. Perfekt för den som söker en sofistikerad och modern doftupplevelse.
Yara Eau de Parfum från Lattafa - Elegant parfymflaska i ljusrosa med silverdetaljer från Lattafa. Med en söt blommig doft av sockervadd, påminner om kayali marshmallow. 100ml ca 90 ml återstår.
Khamrah Eau de Parfum från Lattafa - Khamrah Eau de Parfum från Lattafa i en lyxig, fyrkantig glasflaska med gulddetaljer. Flaskan rymmer 100 ml och har ett elegant, mönstrat lock. Kommer i en snygg svart och guld förpackning med trädetalj i botten. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.
Lattafa Khamrah Eau de Parfum - Lattafa Khamrah Eau de Parfum i en elegant, fyrkantig glasflaska med detaljerat mönster och guldplakett framtill. Doften kommer i en lyxig svart och guld kartong. Perfekt för dig som gillar exklusiva och orientaliska parfymer.
Andra annonser från Parfym
Visa alla
Emporio Armani Stronger With You - Emporio Armani Stronger With You Powerfully är en parfym med elegant, mörk glasflaska och silverfärgad rund kork. Doften kommer i en stilren svart förpackning och rymmer 50 ml. Perfekt för dig som gillar exklusiva och moderna dofter.
Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity gold - Exklusiv parfym från Maison Francis Kurkdjian i modellen Gentle Fluidity gold. Flaskan är genomskinlig med guldiga detaljer och fyrkantig form. Locket är blankt och guldfärgat, vilket ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar eleganta och moderna dofter. 35 ml endast testad
Armani si parfym - Giorgio Armani Si - 50ml, som ny
Juliette Has a Gun Powder Love EdP - Parfymen Powder Love från Juliette Has a Gun kommer i en stilren, fyrkantig vit och svart kartong med minimalistisk design. En nostalgisk doft med inslag av marshmallow, sockrad mandel och pudrig mysk. Flaskan innehåller 50 ml Eau de Parfum.
ESSNCE Sweet Cara Eau de Parfum - Essence Sweet Cara är en söt och gourmand parfym med tydliga noter av karamell och vanilj, som ger en varm, mjuk och lekfull doft med en lätt krämig känsla. Jag säljer den eftersom doften inte passar mig, och parfymen är endast använd ett fåtal gånger.
Mon Paris parfym 30 ml - Mon Paris parfym från YSL. Använd ganska lite. 30 ml parfymflaska
Jean Paul Gaultier Le Beau parfymset 3x40ml - Säljer ett exklusivt parfymset från Jean Paul Gaultier 'Le Beau' med tre flaskor i form av manliga torsos. Färgerna är turkos, grön och mörkblå, alla med gulddetaljer. Flaskorna rymmer 40 ml vardera och kommer i en snygg presentförpackning.
Stronger with you intensely | 30ml - Armani stronger with you intensely 30ml. Återstår ungefär 25ml