Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum - BYREDO Mojave Ghost ,  Flaskan rymmer 100 ml och doften är känd för sina mjuka, träiga och blommiga toner. Perfekt för dig som gillar exklusiva och unika parfymer.
Byredo Black Saffron Eau de Parfum - Säljer nu min Byredo Black Saffron Eau de Parfum. Från början är den 50ml men numera kanske det är kvar runt 42-43 ml. Nypris på denna är 1700kr mitt pris är 1000kr. Allt og kommer med!
Byredo Blanche Eau de Parfum 100ml - Säljer en elegant Byredo Blanche Eau de Parfum. Förpackningen är stilren och vit med Byredos logotyp i svart. Perfekt för den som älskar en ren och fräsch doft.
Byredo Bibliothèque Eau de Parfum 100ml - Säljer en elegant Byredo Bibliothèque Eau de Parfum i en stilren vit förpackning. Denna doft fångar essensen av en klassisk biblioteksmiljö med noter av trä och läder. Perfekt för den som älskar sofistikerade och tidlösa dofter.
Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum 100ml - Byredo Mojave Ghost Eau de Parfum i stilren, rund glasflaska med svart kupolformad kork. Parfymen har en minimalistisk vit etikett med svart text och levereras i originalkartong. Flaskan rymmer 100 ml och är tillverkad i Frankrike.
Super Cedar Eau de Parfum från Byredo 100ml - Upptäck den eleganta doften av Super Cedar från Byredo. Denna Eau de Parfum kommer i en stilren vit förpackning med subtil textur. Perfekt för den som älskar träiga och sofistikerade dofter. Tillverkad i Frankrike.
Byredo Bal D'Afrique Eau de Parfum 100ml - Säljer en elegant Byredo Bal D'Afrique Eau de Parfum i en stilren vit förpackning. Doften är känd för sina varma och exotiska noter, inspirerad av afrikansk kultur och konst. Perfekt för den som vill ha en unik och sofistikerad doftupplevelse.
Byredo Mojave Ghost 50ml eau de parfum - Helt ny parfym från byredo, knappt använd & helt full! Nypris 1400
Byredo Mojave Ghost Absolu de Parfum
Byredo Mojave Ghost Absolu de Parfum - 0 Byredo Mojave Ghost Absolu de Parfum - 1

Byredo Mojave Ghost Absolu de Parfum

Storlek: 12 cm * 17cm
Kategori: Parfym
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

1600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

parfym från Byredo, Mojave Ghost Absolu de Parfum i en stilren vit kartong helt ny med plast . Flaskan rymmer 100 ml

Alissa Berisha
Alissa Berisha
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Creed Aventus 100ml parfym - Creed Aventus, ikonisk parfym i 100ml flaska. Lyxig känsla och stilren design, perfekt för dig som vill sticka ut. Originalförpackning och äkthetskort medföljer. Tillverkad av det klassiska parfymhuset Creed, grundat 1760. Ca 85ml kvar
Kayali Yum Pistachio Gelato 50ml - En parfym med ingredienser som pistachio gelato, hasselnöt, söt rom, vispad grädde, marshmallow och sockervadd. Flaskan innehåller 50 ml Eau de Parfum.
Stronger With You Intensely parfym - Snygg parfym från Emporio Armani med namnet Stronger With You Intensely. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och trendig doft. Flaskan har en stilren design som passar in i alla badrum. Jag har sprayat den max 5 gånger och det är 100ml
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2
Valentino Uomo Intense 50ml EdP - Säljer nu min Valentino UOMO intense parfym. Parfymen luktar mörkt och är perfekt nu till vintern. Se bild 2 för mängd, uppskattningsvis 30/50ml kvar. Batchcode som även syns på sista bilden: 38X003X.
Guerlain L'Homme Ideal Extreme - Stilren herrparfym från Guerlain, L'Homme Ideal Extreme. Perfekt för dig som vill sticka ut med en klassisk och modern touch. Flaskan har en elegant design och passar dig som gillar exklusiva dofter från Paris.
Valentino Donna Born In Roma 100ml - Valentino Donna Born In Roma Eau de Parfum, 100 ml. Tillverkad i Frankrike. Ingredienser: alkohol, parfym, vatten, bensyl salicylat, linalool, limonen, citral, benzyl alkohol, citronellol, geraniol, m.fl. Snygg design som sticker ut.
Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100ml - Lattafa Khamra Eau de Parfum är en mysig och söt parfym med doft av bl.a kanel, pralin, vanilj och tonkaböna. Många brukar beskriva den som att den luktar som en äppelpaj. Den är nästan helt ny och är endast använd några gånger. Den är i mycket fint skick. Kan även ta emot byten.