Alla kategorier / Skönhet / Parfym
Super Cedar Eau de Parfum från Byredo 100ml
Super Cedar Eau de Parfum från Byredo 100ml - 0 Super Cedar Eau de Parfum från Byredo 100ml - 1 Super Cedar Eau de Parfum från Byredo 100ml - 2

Super Cedar Eau de Parfum från Byredo 100ml

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Byredo
Skick: Nytt skick

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Upptäck den eleganta doften av Super Cedar från Byredo. Denna Eau de Parfum kommer i en stilren vit förpackning med subtil textur. Perfekt för den som älskar träiga och sofistikerade dofter. Tillverkad i Frankrike.

Jill
Jill
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svartvita sneakers från Louis Vuitton - Säljer ett par stilrena svartvita sneakers från Louis Vuitton. Skorna har en klassisk design med snörning och tydliga logodetaljer. Tillverkade i Italien, dessa sneakers kombinerar lyx och komfort perfekt. Helt nya använda endast 1 timme kvitto medföljer nypris 13800kr köpta i somras
Svarta sneakers från Balmain - Snygga svarta sneakers från Balmain med unik sula och snörning. Skorna är tillverkade i en kombination av mocka och mesh, vilket ger en stilren och modern look. Perfekta för dig som vill ha något extra i garderoben.
Svart kortfodral från Prada - Elegant svart kortfodral från Prada i skinn med plats för flera kort. Den har en stilren design med Pradas ikoniska logotyp i guld på framsidan. Perfekt för att hålla dina kort organiserade med stil. Helt ny med box ny pris 4000kr
Brun axelväska från Louis Vuitton - Säljer en snygg brun axelväska från Louis Vuitton med det klassiska monogrammönstret. Väskan har en justerbar axelrem och en dragkedja för säker förvaring. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Byredo Bal D'Afrique Eau de Parfum 100ml - Säljer en elegant Byredo Bal D'Afrique Eau de Parfum i en stilren vit förpackning. Doften är känd för sina varma och exotiska noter, inspirerad av afrikansk kultur och konst. Perfekt för den som vill ha en unik och sofistikerad doftupplevelse.
Mönstrad axelväska från Dior - Snygg axelväska från Dior med ett ikoniskt mönster i svart och beige. Väskan har en praktisk dragkedja och justerbar axelrem. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Svart Macculloch Parka från Canada Goose - Säljer en stilren svart Macculloch Parka från Canada Goose. Jackan har en klassisk design med knappar och dragkedja framtill samt det ikoniska Canada Goose-märket på bröstet. Perfekt för kalla dagar med sin robusta och varma konstruktion. Nypris 20 000kr kvitto medföljer
Svart axelväska från Prada - Snygg svart axelväska från Prada Re-Edition 2000. Väskan har en stilren design med Pradas ikoniska logotyp på framsidan. Perfekt för att ge en touch av lyx till din outfit. Nypris 19000kr kvitto medföljer
Byredo Blanche Eau de Parfum 100ml - Säljer en elegant Byredo Blanche Eau de Parfum. Förpackningen är stilren och vit med Byredos logotyp i svart. Perfekt för den som älskar en ren och fräsch doft.
Nintendo Switch med neonröda och neonblå Joy-Con - Säljer en Nintendo Switch med neonröda och neonblå Joy-Con. Konsolen kommer i originalförpackning med alla tillbehör som HDMI-kabel och dockningsstation. Perfekt för spelkvällar och gaming på språng! 🎮
Liknande annonser
Visa alla