Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100ml - Khamrah Eau de Parfum från Lattafa i en elegant flaska med ett geometriskt mönster. Doften har söta och varma kryddiga noter med inslag av vanilj, amber och kanel. Flaskan rymmer 100 ml och har en lyxig känsla med sin klara och bärnstensfärgade design. 98/100ml, kan också gå med på byten. Säljer pga behöver en sommar parfym.Skickar inom 1 dag. Om ni undrar nått så är det bara att fråga😁
Lattafa Khamrah Eau de Parfum - Khamrah från Lattafa är en Eau de Parfum i en lyxig flaska på 100 ml. Tillverkad i Förenade Arabemiraten.
Khamrah Eau de Parfum från Lattafa - Exklusiv parfym Khamrah från Lattafa i en lyxig, fyrkantig glasflaska med guldiga detaljer. Doften kommer i en elegant svart och guldig förpackning och innehåller 100 ml Eau de Parfum. Perfekt för dig som gillar orientaliska och kryddiga dofter.
Yara Eau de Parfum från Lattafa - Elegant parfymflaska i ljusrosa med silverdetaljer från Lattafa. Doften Yara kommer i en stilren flaska med ett dekorativt mönster och en matchande kartong. Perfekt för den som söker en sofistikerad och modern doftupplevelse.
Yara Eau de Parfum från Lattafa - Yara är en parfym från Lattafa i en ljusrosa flaska med silverdetaljer och matchande ask. Flaskan har en unik form och arabiska inskriptioner. Doften är elegant och flaskan känns lyxig och feminin. Sprayat 2 gånger men inte min smak
Khamrah Eau de Parfum från Lattafa - Lattars khamra 35~40 ml kvar
Yara Eau de Parfum från Lattafa - Elegant parfymflaska i ljusrosa med silverdetaljer från Lattafa. Med en söt blommig doft av sockervadd, påminner om kayali marshmallow. 100ml ca 90 ml återstår.
Khamrah Eau de Parfum från Lattafa - Elegant och lyxig parfymflaska från Lattafa med namnet Khamrah. Flaskan är fyrkantig med ett unikt mönster och en gyllene kork. Parfymen har en djup och rik doft, perfekt för speciella tillfällen. Flaskan rymmer 100 ml och har en stilren design som passar in i alla miljöer.
Lattafa Khamrah Eau de Parfum
Lattafa Khamrah Eau de Parfum - 0 Lattafa Khamrah Eau de Parfum - 1 Lattafa Khamrah Eau de Parfum - 2

Lattafa Khamrah Eau de Parfum

Storlek: 100ml
Kategori: Parfym
Märke: Lattafa
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min käraste Lattafa Khamrah parfym Väldigt sexig kryddig doft till dig som vill dofta gott Toppnoter : Saffran & rosa peppar Hjärtnoter : Amber & läder. Basnoter : Trä & vanilj. Har använt lite

Emilia Molèn
Emilia Molèn
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Dolce & Gabbana Light Blue Homme edt - Fräsch eau de toilette för honom från Dolce & Gabbana. Säljer billigt nu vid jul
Bleu de Chanel 50 ml - Bleu de Chanel Eau de Toilette är en klassisk, fräsch parfym med noter av bl.a grapefrukt, citron, mint, peppar och cederträ. Den passar bra till vardagliga tillfällen som skola, jobb, gymmet mm. Den är i mycket bra skick och har ungefär 30 ml kvar. Kan även ta emot byten.
Prada Milano unik parfymflaska - Snygg och modern parfym från Prada Milano i en unik, geometrisk flaska med orange innehåll. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv accessoar på hyllan. Märket signalerar lyx och trendkänsla.
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir 75 ml - Jean Paul Gaultier / JPG Le Male Elixir. Saknar ca 5 ml, är högst upp på den översta genomskinliga biten. Full presentation.
Billie Eilish No.2 Parfym 50ml - Säljer denna parfym. Den är nästan helt full och oanvänd. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Parfym - Helt ny. Inte använd.
ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum - ESSNCE Carashmellow Eau de Parfum, 50 ml. Endast testsprayat en gång
Valentino Donna Born In Roma 100ml - Valentino Donna Born In Roma Eau de Parfum, 100 ml. Tillverkad i Frankrike. Ingredienser: alkohol, parfym, vatten, bensyl salicylat, linalool, limonen, citral, benzyl alkohol, citronellol, geraniol, m.fl. Snygg design som sticker ut.