Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Clean parfym dam - Supergod parfym, perfekt nu på sommaren! Man ser på bilen hur mycket det är kvar, ungefär 4/5 kvar
Clean parfym - Nästan hela kvar. Lavendel doft. Köpt på Åhléns. Pris kan diskuteras
clean parfym  - mycket lite använd clean perfym i reserve rain, förpackningen tillkommer
CLEAN Classic Strawberry Fields parfym - Fräsch parfym från CLEAN Classic i doften Strawberry Fields. Flaskan är fyrkantig i genomskinligt glas med en enkel vit etikett och röd ram. Parfymen har en metallfärgad spraykork och en stilren design som passar perfekt på sminkbordet. Du ser på bilden hur mycket som är kvar
Parfym  - Säljer denna Crystal parfym som aldrig är använd 🤍
Michael kors parfym - Michael kors parfym
Parfym - Oanvänd Eau de Cologne, kan fraktas, men köparen står för frakten 💕
Clean parfym
Clean parfym  - 89 Clean parfym  - 90

Clean parfym

Storlek: 30ml
Kategori: Parfym
Färg: Vit

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt på plick men säljer då jag inte använder alls. Den har användts lite.Den doftar nytvättat och är super fräsch!!. Orginal pris 500kr❤️❤️

Emma Ajanovic
Emma Ajanovic
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
ESSNCE Noble Eclat  - Modern och stilren unisex parfymfrån ESSNCE med namnet Noble Eclat. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig parfym i din samling. Helt full, fåtal sprut som används!
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir 75 ml - Snygg och unik parfym med metallisk design från Jean Paul Gaultier. Le Male Elixir är ett statement på hyllan och passar dig som vill sticka ut. Perfekt för dig som gillar exklusiva detaljer och modern stil.
Creed Aventus 100ml parfym - Lyxig och ikonisk parfym från Creed. Aventus, 100 ml, levereras med originalförpackning och tillbehör. Perfekt för dig som vill sticka ut med en exklusiv doft.
The Comforter Body Spray 200ml - Body spray från Lush med doft av svartvinbär och bergamott. Fräsch och fruktig doft med tydliga toner av svartvinbär och en lätt, uppiggande citrus från bergamott. En mild body spray som passar bra till vardags.Volym: 200ml.  Det som är kvar i flaskan visas på bilden.
YSL EDP 60ml - Riktigt nice parfym, YSL EdP. Cirka 50-55% kvar i flaskan. Nypris: 930 kr
Parfums de Marly althaïr  - Parfym från Parfums de Marly, Althaïr, 125 ml. Skulle nog säga att det är ungefär 114ml kvar. Inget fel med flaskan eller paketet och allt som ni ser på bilden skickas hem! Skriv gärna till mig vid funderingar :)
Kayali Yum Boujee Marshmallow 50ml - Kayali parfym med noter av sockervadd, jordgubbe, marshmallow, kokos, vanilj och mysk. Volym: 50 ml. Har bara testat den, så gott som ny.
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Tom Ford Tobacco Vanille Eau de Parfum, 100 ml. En lyxig parfym med modern känsla, perfekt för dig som vill sticka ut och visa din personlighet. Snygg förpackning och stor flaska för långvarig användning.