Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Initio Side Effect - Helt ny & oöppnad – fortfarande plastförseglad (se bilder).  En lyxig och sensuell doft med toner av rom, tobak, vanilj och kanel – varm, elegant och perfekt för höst och vinter. Initio Side Effect är känd för sin intensiva och långvariga doft som ger ett sofistikerat intryck.  Detaljer: 	•	90 ml Eau de Parfum 	•	Ny och oöppnad 	•	Unisex  Perfekt som present eller till dig som vill ha något riktigt exklusivt.
Initio side effect Parfym - Elegant parfymflaska från Initio med en mörklila färg och en dekorativ guldplatta på framsidan. Flaskan har en fyrkantig form med ett matchande lock. Perfekt för den som söker en lyxig doftupplevelse. FÖRRESTEN INGEN LÅDA ELLER KVITTO
Initio side effect 90ml - Elegant parfymflaska i matt lila med fyrkantig form och en stor, fyrkantig kork. Flaskan har en dekorativ guldfärgad detalj i form av en kvadrat på framsidan. Perfekt som snygg inredningsdetalj eller till din doftsamling.
Initio side effect sample - Sample: 5 ml  190
Initio side efekt - Helt ny flaska kvitto finns. Ny pris 2500
Initio Side Effect EdP 90ml - Initio Side Effect Eau de Parfum, 90ml. Lyxig parfym med snygg design, perfekt för dig som vill sticka ut. Ingredienser: alcohol denat., parfum, aqua, limonene, linalool, coumarin, citronellol, cinnamal m.fl. Tillverkad i Frankrike.
Initio Side Effect Eau de Parfum - Initio Side Effect Eau de Parfum, 90 ml.        Andvänt max 20 sprays av hela. Måste vara minst 85+ ml kvar. Nästan helt ny fick den i present men inte min signatur doft. Kan mötas upp för att visa mängden parfym i den. Bara i (Upplands Väsby) priset kan inte sänkas mycket eftersom det är en väldigt dyr parfym och innehåller cirka 85 ml.
Side Effect från Initio 5ml  - Tjena säljer 5ml sampel på min initio side effect som är en väldigt sofistikerad doft mycket bra vinter och höst perfym och kvällar ute om du vill bli utmärkt av folk i din omgivning. Doften är unisex men lutar mer åt det manliga hållet. Detta är perfymen i min kollektion som luktar absolut godast
Sørensen 26.0 inspirerad av initio side effekt
Sørensen 26.0 inspirerad av initio side effekt - 0

Sørensen 26.0 inspirerad av initio side effekt

Storlek: 50 ml
Kategori: Parfym
Märke: Initio
Skick: Nytt skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer en 50 ml flaska, Sørensen 26.0 som är inspirerad av initio side effekt den e riktig söt lukt och har en unik lukt jag är uppe till byten och pengar

Amer Tresnjic
Amer Tresnjic
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Guerlain L'Homme Ideal Extreme - Stilren herrparfym från Guerlain, L'Homme Ideal Extreme. Perfekt för dig som vill sticka ut med en klassisk och modern touch. Flaskan har en elegant design och passar dig som gillar exklusiva dofter från Paris.
Louis Vuitton Ombre Nomade parfym f - Exklusiv Eau de Parfum från Louis Vuitton, Ombre Nomade. Snygg och lyxig förpackning, perfekt för dig som vill sticka ut. Volym: 100 ml. Ett statement på din hylla. Skicka om du har några frågor
Louis Vuitton Pacific Chill parfym - Tja! Ska sälja en pacific chill pga är inte intresserad längre i doften, priset är inte fast. Den är äkta, den köptes här på plick. MVH Jacob 🤩😄
Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100ml - Lattafa Khamra Eau de Parfum är en mysig och söt parfym med doft av bl.a kanel, pralin, vanilj och tonkaböna. Många brukar beskriva den som att den luktar som en äppelpaj. Den är nästan helt ny och är endast använd några gånger. Den är i mycket fint skick. Kan även ta emot byten.
Very Good Girl EdP 50ml - Hej! Säljer min Carolina Herrera very good girl, ungefär lite mer än halva flaskan kvar (bild 2). Snygg och ikonisk stilettflaska. 50 ml Eau de Parfum. En fin och trendig accessoar på sminkbordet, luktar fruktigt och är ganska stark. Passar inte riktigt mig längre då jag gillar mer florala dofter och kommer därför inte till användning. Hör gärna av er vid frågor!🥰💕
Tom Ford Tobacco Vanille 100ml - Jag använde den ungefär 10 gånger, smaken är mycket behaglig och den varar länge.
J'adore Perle de Parfum Dior - Lyxig parfym från Dior med roller pearl-applikator. Perfekt för dig som vill ha en elegant touch i vardagen. Flaskans design är ikonisk och lätt att ta med sig. Volym: 20ml. Använd 1 gång. Pris går alltid att diskutera 💕
Sol De Janeiro 40 - Säljer min Sol De Janeiro 40! 30 mL. Jag tror att de e den minsta flaskan av Sol De Janeiro, säljer då jag fick en låda med olika Sol De Janeiros och tyckte inte om doften men har använt lite! 🥰 Se storlek bild 2