Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Versace parfym - Hej! Jag säljer denna parfym från Versace och jag köpte den för 795kr:) och säljer den för 200kr så hoppas ni är interesserade:)❤️
Versace parfym - Helt nytt mini parfym från Versace
Versace parfym - Helt ny Versace parfym är inte ens öppnat råka få 2 i julklapp kostar 740kr på kicks
Versace Dylan Turquoise parfym - Versace Dylan Turquoise är en parfym i en snygg blå flaska med exklusiva gulddetaljer. Perfekt för dig som vill ha en lyxig touch i din doftsamling. Märkets ikoniska Medusa-symbol syns tydligt på locket. Helt full, aldrig använt!
Versace Red jeans parfym 75 ML  - Oanvänd endast testad ungefär 2 sprut då ja fick den som en present men inte min typ av doft, doften är blommig och fräsch 💗
Versace parfym - Använd fåtal gånger! !Nypris 740kr! Kan tänka mig att gå ner i pris lite vid snabb affär!
Versace parfym - Säljer då jag nästan aldrig fått användning för den💞 köpte för 740kr så säljer billigare💞kke kan tänka mig att sänka priset lite vid snabb affär
Versace parfym - !Lägger ut en gång till! Nypris 740kr! Mycket kvar och knappt använd! Vill bara bli av med den!
Versace parfym
Versace parfym  - 89 Versace parfym  - 90

Versace parfym

Storlek: .
Kategori: Parfym
Färg: Blå

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny oöppnad Versace parfym.

Emk
Emk
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Valentino parfym med nitar och mönster - Säljer en lyxig parfym från Valentino i en genomskinlig glasflaska med nitar och rutmönster. Flaskan har svart kork och etikett med Valentino-loggan i rött. Innehållet är bärnstensfärgat och flaskan har en exklusiv och edgy design.
Kayali Yum Boujee Marshmallow 100ml - Kayali Yum Boujee Marshmallow Intense är en Eau de Parfum på 100 ml, tillverkad i Frankrike. Doftnoter inkluderar fresia, jordgubb, rosa marshmallow, krämig kokos, vispad vanilj och rosa mysk. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och söt signaturdoft. Kvitto medföljer.
Valentino Donna EdP 30 ml - Älskar denna doft men kommer tyvärr inte till användning 💗 endast använd ca 2-3 gånger
Hugo Boss The Scent Magnetic EdP - Säljer min Hugo boss the scent magnetic Edp. Cirka 30/50 ml kvar. Bara att höra av sig vid funderingar!
Valentino Born In Roma Coral Fantasy - Parfymflaska från Valentino, Born In Roma Coral Fantasy. Flaskan är mörk med nitar och har en lyxig, robust design i glas med svart och röd etikett. Kommer med originalförpackning. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter och snygg design.  70ml kvar
Burberry Goddess Eau de Parfum - Burberry Goddess Eau de Parfum i elegant flaska med guldiga detaljer. Volym: 50 ml. Använd! Perfekt för dig som vill ha en lyxig touch i din doftsamling. Tillverkad i Frankrike.
ESSNCE Oh Darling Eau de Parfum - Essnce oh darling
 Giorgio Armani Acqua di gio profondo parfym  - Fet giorgio Armani parfym. 75 ml originellt skulle gissa på att det är ungefär 70 ml kvar. Om du har några frågor är det bara att fråga