Alla kategorier > Skönhet > Parfym
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Caia parfym - Parfymen ”La Nuit” från Caia. Bläddra för att se doftbeskrivning. Den är endast testad och i princip hela är kvar, 50ml. Nypris 595kr.
Caia parfym  - Säljs på hemsidan för 595kr! Använts fåtal gånger
Caia parfym - La nuit parfymen från Caia❤️ den är helt oanvänd då jag inte riktigt tyckte att den doften passade mig💕
Caia rotate parfym - Caia rotate parfym helt oanvänd 50ml
Caia parfym - Caias parfym, av Biancas kollektion. Luktar gott och fräscht. Säljer eftersom jag har så många parfymer och måste rensa. 💕
Caia parfym  - Parfym från Caia. Nästan helt full.
Caia parfym
Caia parfym  - 89 Caia parfym  - 90 Caia parfym  - 91

Caia parfym

Storlek: 50ML
Kategori: Parfym

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer perfymen ”senteur de caia” (endast prövad men passa inte på mig)💕

Sanna
Sanna
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
Carolina Herrera good girl blush - Säljer denna parfym från Carolina Herrera då den inte används. Väldigt sparsamt använd! Eftersom man inte kan se innehållet så kan jag inte säga exakt hur mycket som är kvar därav priset. Men skulle gissa på minst 80%
Bleu de Chanel Eau de parfum  - Stilren och ikonisk parfym från Chanel. Bleu de Chanel eau de parfum. 50 ml flaska och lite mer än hälften kvar. Används inte längre så säljer den nu. Nypris för 50 ml ungefär 1000kr mitt pris 300kr för 25-30 ml. Kontakta mig om du har frågor.
Billie Eilish parfym - Billie Eilish parfym 50 ml. Fick den i julklapp och föll mig inte i smaken. Den är ej använd och är så gott som ny💕
Ysl libre - Min mamma köpte den för kanske 5 månader sen och hon gilla inte doften och bara lät den sitta på hyllan. Den är som helt ny. 50 ml
Angels' Share by Kilian parfym - 40 ml kvar ungefär
Versace Eros Flame EdP 100ml - Versace Eros Flame Eau de Parfum i en snygg röd flaska med guldiga detaljer. Volym: 100 ml. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk doft från ett välkänt modehus.
Spicebomb Infrared EdP 90ml - Spicebomb Infrared från Viktor & Rolf är en Eau de Parfum på 90 ml. Flaskan har en unik design och parfymen är tillverkad i Frankrike. Perfekt för dig som vill sticka ut med en modern och kraftfull doft. Har sprutat med den typ 3 gånger