Agnes

Agnes

@Agnes000
(14)
| Senast aktiv: Idag
22 följare 7 följer 31 annonser


SÖKER Cedrico Stella jacka  - Söker denna cedrico jacka i ”grön”
Champagne Balklänning - Supersnygg långklänning i champagnefärgad satin med oneshoulder och hög slits. Klänningen har en figurnära passform och glänsande finish som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och modern look. Skriv för fler bilder. Använd 1 gång
Alessa jacka - Säljs då jag ej använder längre.
Svarta lululia boots - Snygga svarta stövlar i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har en dekorativ rem med metallspänne upptill och en stilren, minimalistisk design som passar till många outfits. Endast använt 2 gånger
Beige/grön  långärmad topp - Trendig beige  topp med långa ärmar och tight passform. Toppens minimalistiska design gör den lätt att matcha med olika outfits. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg.
Mörkblå bootcut jeans Levi’s  - Säljer ett par mörkblå jeans med bootcut-modell. Byxorna har klassisk femficksdesign och låg midja. Perfekta för dig som gillar en tidlös och avslappnad stil. Passar till många olika outfits och är riktigt sköna att bära.
Ljusrosa omlottopp med knyt - Supersöt ljusrosa omlottopp med lång ärm och djup v-ringning. Toppen har knyt framtill som ger en snygg och feminin look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig outfit.
Vit stickad blus med volangkant - Supersöt vit stickad blus med korta ärmar och volangkant nertill. Den har en rund halsringning och ett fint, diskret stickat mönster. Perfekt för dig som gillar en romantisk och feminin stil.
Beige pälsjacka med lång lugg - Säljer en supermjuk och fluffig beige pälsjacka med lång lugg. Jackan är croppad och har långa ärmar, perfekt för att ge en cool och trendig vibe till din outfit. Passar perfekt till både jeans och klänning. Ingen synlig dragkedja eller knappar.
Svart mocka handväska  - Stilren svart handväska i mocka med två rejäla handtag och snygga gulddetaljer. Väskan har en klassisk, fyrkantig form och en metallbricka framtill med logga. Perfekt för dig som gillar en elegant och tidlös look. Pris kan diskuteras
Vinröd långärmad topp - Säljer en vinröd långärmad topp med tight passform och rundad halsringning. Toppen har en stilren design som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära.
!SÖKER! true religon jeans - Söker exakt denna modell true religon jeans i storlek 23💞
Beige väska - Säljer då den inte används längre❤️
Ljusblå stickad tröja - Säljer en ljusblå stickad tröja med en avslappnad passform. Tröjan har långa ärmar och en bred halsringning som ger en bekväm och stilren look. Perfekt för kyligare dagar.
Leopardmönstrad blus - Trendig leopardmönstrad blus med långa ärmar och en lös passform. Perfekt för att ge en djärv touch till din outfit.
Mörkblå tröja - Säljer en stilren mörkblå tröja med långa ärmar. Perfekt för en avslappnad och bekväm look. Passar bra till både jeans och kjol.
Vit ribbad topp med knappar - Säljer en stilren vit ribbad topp med korta ärmar och knappar framtill. Perfekt för en avslappnad look. Passar bra till både jeans och kjol.
Vit ribbad långärmad topp - Säljer en stilren vit ribbad topp med långa ärmar och knappar framtill. Toppen har en v-ringad design och är croppad för en modern look. Perfekt för att matcha med jeans eller kjol.
Mörkblå ribbad zip - Snygg mörkblå ribbad hoodie med dragkedja framtill. Tröjan är croppad och har långa ärmar, perfekt för en trendig look. Passar bra till både jeans och kjol.
Levis bootcut lågmidjade jeans - Säljer mina jätte fina Levis jeans då de inte kommer till användning längre, pris kan diskuteras.
Ljusgrå stickad tröja - Säljer min jätte fina stickade tröja som är perfekt till vintern nu då den inte används längre❤️
Mörkblå stickad tröja från Gina - Snygg mörkblå stickad tröja från Gina med korta ärmar❤️
Gina jeans - Säljer pågrund av att de inte kommer till andvändning längre, skriv privat för fler bilder💕
Zara linne - Vit Zara linne ribbat