IsabelleS

IsabelleS

@BellIsa3490
(4)
Stockholm | Senast aktiv: Denna vecka
15 följare 7 följer 12 annonser


Disel jeans - Snygga mörkblå, lågmidjade Disel jeans i storlek 14 år men passar 34,36. Jag är 1,65 lång och dem sitter bra i längden och är väldigt stretchiga och sköna.
Diesel jeans - Super snygga diesel jeans i en snygg blå färg. Dem passar mig som är 166 lång, dem är i storlek 14 år men jag skulle säga att dem passar 34,36. Dem är lågmidjade och sitter väldigt snyggt i låren och bak, dem är väldigt stretchiga och sköna.
Korsett - Super snygg jeans korsett men dragkedja på sidan, storlek S.
Zara jeans - Super snygga zara jeans i storlek 34. Sitter väldigt snyggt bak och sitter otroligt skönt och snyggt, dem har tyvärr blivit försmå men är i bra skick.
Zara shorts - Super söta zara sommar shorts, men fina detaljer. Dem är i storlek Xs men skulle säga att dem passar för S också. Dem är knappt använda och har blivit försmå nu och därför säljer jag dem.
Linne byxor - Super snygga somriga, vita linnebyxor som sitter så snyggt från &other stories.
Zadig tröja - En så fin Zadig tröja i väldigt bra skick, har några små skråmor längst ner men bläddra till sista bilden för att se. (Det är lite målarfärg och mini hål) men man ser de knappt speciellt inte när man har den på isg. Den har I love you tryck på framsidan.
Väska  - Jag säljer denna snygga gröna väskan för 250 kr. Det är i en av dem större storlekarna men inte den största utan mellan.
Zadig jacka - En Såå snygg Zadig &Voltaire jacka i storlek 14/S. Den är en jätte fin blå färg med en krage som man antingen kan ha nervikt eller uppe. Den är varm och i bra skick, den har dessutom en luva som man kan välja ut från kragen.
Lång kjol - Säljer denna jätte fina lång kjol i rosa från Lindex för 150 kr, den är i storlek xs och passar alla från xs till s/m.
Pull & bear  - Pull & bear jeans i olika färger så snygga, dem är mellan höga i midjan och är tajta upp till och blir vidare längre ner.
Zara korsett - Jätte fin zara korsett i bra skick. Ändats använd några gånger i storlek S. Lite förlusten för mig och därför säljer jag den.
Tommy hilfiger Jacka - En så snygg dunjacka i storlek xs ifrånTommy hilfiger. Den är varm men också perfekt tjocklek eftersom den inte är för stor så man kan ha den mot hösten också. Den är i bra skick.
Zara kjol - En jätte snygg höst/vinter kjol i svart från zara, den är i storlek xs men passar för en S också. Den har inbyggda shorts under kjolen.
From future charsmire hoodie - En sån fin charsmire hoodie nu till hösten, den är i väldigt gott skick men har släppt lite u sömen under ena armen. Men det går att du till enkelt.
Zara klänninh - En så snygg zara klänning som man knyter bak i ryggen, i storlek xs, det har tyvärr blivit lite för liten för mig men den är bara använt ett fåtal gånger och är sååå fin på sommaren.
Zara kjol - En vit zara kjol med fibt broderat mönster, i storlek XS men skulle säga att dne passar för folk som har storlek S också. Använd några få gånger men ändå i väldigt bra skick. Kostar 270 kr
Kurt geiger väska - En super snygg mörkgrön Kurt geiger väska i bra skick som är perfekt väska till hösten.
Super snygga gröna hm jeans - Jättebra skick på gröna hm jeans knappt använda i storlek 36.
Svart zara tröja - En fin tjockare zara t-shirt med flätad kontur. Med fina pärl knappar baktill.
Charsmire hoodie blå - Charsmire hoodie från from future i en sån härlig blå färg med färgglada räder på armarna. Den är i storlek S och så skön nu till hösten.
Zadig t-shirt  - En vit Zadig&voltaire t-shirt med mörkblått tryck. Storlek 14 år och är i bra skick, den har några små skråmor längst ner på tröjan men man ser de knappt.