Daniella⚡️

Daniella⚡️

@Dani129
(6)
Stockholm | Senast aktiv: Denna vecka
16 följare 10 följer 26 annonser
Säljer kläder som inte kommer till användning, om du har frågor eller prisförslag är det bara att skriva!☺️🩵


Rosa JC hoodie i mjuk fleece och byxor - Supermysig rosa hoodie från JC med glittriga silver JC-loggor över hela tröjan. Tröjan har huva med snörning och är tillverkad i mjuk fleece som känns skön mot huden. Har även matchande byxorna. Perfekt för chill dagar och när du vill ha något extra cozy. Helt nya med lappen på.
Grå skepparkavaj med knappar - Snygg grå skepparkavaj med dubbelknäppning och breda slag. Jackan är croppad och har långa ärmar med dekorativa knappar vid mudden. Tillverkad i ullblandning som ger en klassisk och stilren look. Perfekt för dig som gillar tidlös design och vill ha en jacka som sticker ut.
Vita och röda sneakers från New Balance - Snygga New Balance 550 sneakers i vitt och rött med svarta detaljer. Skorna har en klassisk design med snörning och en bekväm sula. Perfekta för en sportig look.
Grå stickad tröja - Säljer en mysig grå stickad tröja med rund hals och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits. Tröjan har en avslappnad passform och ribbade kanter vid ärmslut och nederkant.
Mörkblå bootcut jeans Diesel - Snygga mörkblå bootcut jeans med kontrastsömmar och klassisk femficksdesign. Jeansen har en låg midja och en smickrande passform som sitter perfekt. Perfekta för en avslappnad stil. Sydda vid skrevet, ca 1-2cm.
Svarta yogapants - Snygga svarta leggings med tight passform. Perfekta för en stilren look och bekväma att bära hela dagen. De är högmidjade och passar bra till olika toppar.
Brun sweatshirt - Säljer en brun sweatshirt med rund hals och långa ärmar. Tröjan har en avslappnad passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en casual look.
Röd tröja med dragkedja - Säljer en röd tröja med dragkedja och hög krage. Tröjan har långa ärmar och en liten broderad detalj på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil.
Zara Rosa ribbad tubtopp - Snygg rosa ribbad tubtopp som är perfekt för sommaren. Den är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en trendig look. Använts enstaka gånger.
Blå och svart pufferjacka från Puma - Säljer en blå och svart pufferjacka från Puma med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och är perfekt för kyligare väder. Den har en sportig look med Puma-loggan på bröstet.
Nike kyries flytrap  - Snygga Nike sneakers med svart och röd detalj. Skorna har en vit bas med svarta snören och en röd insida. Perfekta för en sportig look med en bekväm passform.
Nike hyperdunk X - Säljer ett par blå Nike sneakers med svart swoosh-logga på sidan. Skorna har snörning och en högre ankel för extra stöd. Perfekta för träning eller vardagsbruk. Basketskor.
Giannis Immortality basketskor - Snygga Nike sneakers i en fräsch kombination av blått och rosa med vita detaljer. Skorna har en sportig design med snörning och en bekväm sula. Perfekta för en aktiv livsstil.
Svart pufferjacka från Tommy Hilfiger - Säljer en svart pufferjacka från Tommy Hilfiger med glansig yta och huva. Jackan har dragkedja framtill och är perfekt för kyligare dagar. Den är stilren och enkel att matcha med olika outfits. Helt ny.
Lågmidjade jeans - Lågmidjade jeans i storlek 36. Högtid detalj vid gylfen och fickorna. Brun/grå i färgen. Bootcut i passform. Innebenslängd:78 cm
Zara Tubbtopp  - Använd två gånger
Långärmad tröja  - Långärmad tröja med smådetaljer. Mörkgrön/oliv i färg. Storlek s, jättefin inför hösten.
Långärmad tröja - Långärmad tröja i storlek s.
Dickies byxor 874 - Ett par snygga dickies byxor i storlek w30 l32. Jättesnygga och passar med typ allt. Passar inte längre för mig. Unisex, så passar tjejer och killar. Skriv om ni har frågor!
Zara jeans - Raka zara jeans i storlek 38. Knappt använda och är mycket bra skick. Sitter bra i längden om man är på den längre sidan.