isak

isak

@Isak5567
| Senast aktiv: Idag
7 följare 2 följer 14 annonser
Tar inte emot returer köpt är köpt!


Vit stickad tröja Ami med rött hjärta - Skön tröja från ami pari tvär fet går till allt typ, passar bra nu inför vintern stickat o varmt skriv vid funderingar
Mörkblå Moncler pufferjacka M - Säljer en mörkblå pufferjacka från Moncler i storlek M. Jackan har glansig yta, huva, dragkedja och klassisk Moncler-logga på bröstet. Insidan har en cool serietidningsdetalj och röd-vit-blå rand vid dragkedjan. Perfekt för kalla dagar.
Svart Moncler sweatshirt med stor logga - Svart sweatshirt från Moncler i storlek S med en fet vit logga tryckt på bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva märken. Materialet känns mjukt och skönt mot huden.
Grå overshirt från studio Total - Tvör fet overshirt från studio total ligger på runt 799-599 på deras hemsida! Den är helt ny knabbt några tecken på användning den passar Xs och S är 175 59kg och den passar mig rätt så perfekt,skriv vid funderingar eller om ni vill ha fler bilder
Vit stickad tröja från Ami med rött hjärta - Vit stickad tröja från Ami med ett stort rött hjärta och bokstaven A på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, rund hals och långärmad passform. Perfekt för dig som gillar clean stil med en twist.
LA New Era keps - Skit snygg LA keps går till de mesta och bara allmänt tvär fet
Blå LA Dodgers keps från New Era - Säljer en blå New Era 59FIFTY keps med LA Dodgers logga i vitt framtill. Kepsen har en rak skärm i grått och broderade detaljer på sidan. Insidan har klassiska New Era och Cooperstown Collection etiketter. Perfekt för dig som gillar sportig streetstyle.
Mörkblå Moncler dunjacka med huva - Riktigt fet Moncler puffer, den är håller dig varm och du ser bra ut samtidigt, puffig och glänsig. Går att scana kan lösa fler bilder om man är intresserad! Den är som en M i puffig het om du fattar och lite som en S i längd!
Christian Louboutin svarta sneakers mocka - Snygga svarta sneakers från Christian Louboutin i mjuk mocka med klassisk röd sula och diskret logga undertill. Skorna har snörning, rund tå och svarta detaljer. Kommer med originalkartong och tillbehör. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv stil.
Svart sweatshirt från Moncler - Svart sweatshirt från Moncler med stort blått logotryck på bröstet och klassisk Moncler-patch på ärmen. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar stilrena designer med tydlig branding.
Svart t-shirt från Polo Ralph Lauren -  Mer som S. Svart t-shirt från Polo Ralph Lauren med klassisk röd broderad logga på bröstet. Modellen är kortärmad och har rund hals. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Vit t-shirt från Polo Ralph Lauren - Mer som S. Vit t-shirt från Polo Ralph Lauren med klassisk rund hals och korta ärmar. På bröstet finns den ikoniska broderade polospelaren i svart. T-shirten är gjord i mjuk bomull och har en clean, stilren look som funkar till allt.
Golden Goose Superstar sneakers vita - Golden Goose Superstar sneakers i vitt skinn med grå stjärndetalj på sidan och grå snörning. Klassisk låg modell med platt sula och rund tå. Snygg vintage-look och ikonisk design. Kommer med originalpåse och äkthetskort.
 mörkblå nudie jeans straight fit - Nudie jeans, tvär feta skriv vid funderingar eller om ni vill ha fler bilder
Mörkblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg mörkblå hoodie från Polo Ralph Lauren med vit snörning i huvan och röd broderad logga på bröstet. Tröjan har dragkedja framtill, långa ärmar och mjukt bomullsmaterial. Perfekt för chill dagar och streetstyle.
Mörkblå jeans från Nudie Jeans, 27/32 - Säljer ett par mörkblå jeans från Nudie Jeans i klassisk femficksmodell. Jeansen har kontrastsömmar, mellanblå tvätt och Nudie-logga på bakfickan. Modellen är slim och materialet är mjukt denim i bomull. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa jeans.
Mörkblå jeans från Nudie Jeans - Snygga mörkblå jeans från Nudie Jeans med klassisk femficksdesign och kontrastsömmar. Jeansen har en rak passform och är tillverkade i ekologisk bomull. Bakfickan har Nudie Jeans karaktäristiska broderi och läderpatch i midjan.
Beige hoodie i kashmir med snörning - Mjuk beige hoodie i kashmir med långa ärmar och huva. Tröjan har snörning med metalländar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar chill och stilren look.
Beige Kashmir hoodie  - Mysig beige hoodie i stickat material med huva och långa ärmar. Tröjan har snörning med silvriga detaljer i ändarna och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar en chill och stilren look.
Grå jeans från Replay - Ett par skinny Replay jeans stretchiga men sjukt snygga
Nike Air Force 1 vita sneakers - Helt nya af1 använda en gång tvär feta går med allt, man får med box och för 80 extra metall inläggen
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en grå hoodie från Polo Ralph Lauren med stor logga framtill. Tröjan har huva med vita snören, känguruficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk streetstil.
Rosa t-shirt med mintgrönt mönster Denim Tears - Unik rosa t-shirt från Denim Tears med mintgröna, vadderade cirkelmönster över hela plagget. Oversized fit och tillverkad i mjuk bomull. Perfekt statement-piece för dig som vill sticka ut med cool design och färg.
Skjortaairpods1 - Fin skjorta i superskick. Fungera rexakt som dom ska