Josefin Olausson

Josefin Olausson

@Josefin123456
| Senast aktiv: Nyligen
3 följare 4 följer 3 annonser


Highlighter från Glam of Sweden - Flytande highlighter i en söt rosa tub på 20 ml från Glam of Sweden. Ger en snygg glow till ansiktet och är lätt att applicera tack vare den smidiga förpackningen. Perfekt för att framhäva kindben och ge huden extra lyster.
Svartvitt pärlarmband med elastisk tråd - Stilrent armband med stora pärlor i svart och vitt, trädda på elastisk tråd. Perfekt accessoar för att ge din outfit en klassisk touch. Pärlorna är runda och har en glansig finish. Hand gjord
Vit klocka med silverdetaljer Quartz - Stilren klocka från Quartz med vit urtavla och stora siffror. Armbandet är vitt med ett mönster som påminner om krokodilskinn. Boetten är silverfärgad med dekorativ kant. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.