Elenk

Elenk

@MK010
| Senast aktiv: +1 månad sen
3 följare 2 följer 5 annonser


Mörkblå t-shirt från Stone Island - Säljer en stilren mörkblå t-shirt från Stone Island med korta ärmar och rund hals. T-shirten har en diskret logotyp på bröstet. Perfekt för en avslappnad look.
Grå t-shirt från Stone Island - Säljer en stilren grå t-shirt från Stone Island med korta ärmar och en diskret logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad look.
Svart pufferjacka från UBR - Snygg svart pufferjacka/dunjacka från UBR med dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design och långa ärmar, perfekt för höstliga och vår dagar. Den är stilren och lätt att matcha med olika outfits.
Grå hoodie från Burberry - Säljer en stilren grå hoodie från Burberry med dragkedja och klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har en broderad logga på bröstet och praktiska fickor framtill. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Inköpt på Nordiska Kompaniet, NK.
Exklusiva mönstrade badshorts från Etro - Snygga badshorts från Etro med ett unikt blått och vitt mönster. Köpta på Care Of Carl för ca. 4000kr. Helt oanvända. Perfekta för sommarens stranddagar. Tillverkade i Italien med elastisk midja för extra komfort.