Nathalie

Nathalie

@Nathalie_184
| Senast aktiv: Idag
3 följare 2 följer 28 annonser
Välkommen till min shop! Jag säljer mycket blandade saker från min garderob, allt från tröjor till fotbollsskor! Kolla in det! 🤗


Sì Eau de Parfum från Giorgio Armani - Säljer två små provflaskor av Sì Eau de Parfum från Giorgio Armani. Parfymen kommer i eleganta ljusbeige kartonger med svart text och innehåller en liten flaska med spray. Perfekt för att testa doften eller ha med i väskan, 2ml.
Anaïs Anaïs L'Original Eau de Toilette från Cacharel - Anaïs Anaïs L'Original från Cacharel är en klassisk parfym i en vit kartong med stora rosa och gröna blommor. Förpackningen har en feminin och romantisk design och innehåller en 2ml sprayflaska med doften.
Forever Pink body mist från Victoria's Secret - En söt och blommig body mist från Victoria's Secret i doften Forever Pink. Flaskan är genomskinlig med rosa och guldiga detaljer samt en praktisk sprayfunktion. Innehåller 250 ml och har en feminin design med blommotiv. Det är den orginala flaskan och även en doft som inte säljs längre så den är väldigt svår att få tag på!
Victoria's Secret Mango Temptation Body Mist - En fruktig body mist från Victoria's Secret med doft av mango och hibiskus. Flaskan är genomskinlig med rosa vätska och har en guldfärgad spraypump och etikett. Perfekt för dig som gillar tropiska och söta dofter. Det är den orginala flaskan som inte går att få tag på längre!
Love Spell Body Mist från Victoria's Secret - En lila body mist från Victoria's Secret med doften Love Spell. Flaskan har guldigt spraymunstycke och lock, och rymmer 250 ml. Doften är en mix av körsbärsblom och persika. Perfekt för dig som gillar fruktiga och blommiga dofter. Det är den orginala flaskan som inte går att få tag på längre!
Mobilskal till iphone 7&8 plus - Genomskinligt helt nytt oanvänt mobilskal, som passar till iphone 7plus och 8plus. Jag säljer den eftersom jag råkade beställa fel modell.
Loveliness Sensuelle Eau de Parfum - En elegant parfymflaska med svart spetsdetalj och guldtonad vätska. Förpackningen har en mystisk design med en kvinna i svart spetsmask och smycken. Innehåller 100 ml Eau de Parfum och utstrålar en sensuell och lyxig känsla.
W7 Solar Glow Bronzer, Blush & Highlighter Kit - W7 Solar Glow är en sminkpalett med tre skimrande nyanser: bronzer, contour och highlighter. Kommer i en rund, rödbrun ask och liten borste. Perfekt för att skapa en solkysst look med lyster.
Ariana Grande Cloud Eau de Parfum - Parfymflaska från Ariana Grande i modellen Cloud. Flaskan är rund och genomskinlig med ett blått inslag och har ett unikt lock i form av ett blått moln. Parfymen står i en vit molnformad hållare och kommer i en skimrande blå-lila förpackning.
Gröna coola cargoshorts från Adidas - Säljer ett par gröna cargoshorts från Adidas med klassiska cargofickor på sidorna och broderad logga. Shortsen har normal passform och stängs med knapp och dragkedja. Perfekta för en cool stilrent stil !
Svart dunjacka från Timberland - Säljer en svart dunjacka från Timberland med hög krage och dragkedja samt knappar framtill. Jackan har en klassisk pufferstil och är perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som passar till det mesta. Skönt å varmt material, den är även vintage köpt under 80-2000s talet
Coola blåa cargo jeans shorts  - Säljer ett par blå cargoshorts i jeansmaterial med stora fickor på sidorna. Perfekta för dig som gillar en avslappnad stil och behöver extra förvaring. Stängs med dragkedja och knapp. Dem är ganska baggy och coola till dig som vill ha en unik och cool stil!
Svart Chicago Bulls t-shirt NBA - Svart t-shirt med stort Chicago Bulls-tryck i rött och vitt framtill. Perfekt för basketfans! Snygg och cool tröja!
Svart pufferjacka med snatched waist - Svart pufferjacka med luva. Jackan har dragkedja framtill och två fickor med knappar. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla dig varm och snygg. Den har även en snached passform som gör att kroppen får en hourglass figur
Grå vintage tubtopp med spets och pärlor från 2000s  - Grå ribbad tubtopp dekorerad med pärlor och glittriga detaljer framtill. Baksidan har en bred spetspanel med små pärlor och blommönster. Perfekt för att addera lite extra till din outfit.
Blå jeansshorts med cargofickor - Säljer ett par blå jeansshorts med cargofickor på sidorna och bakfickor med lock. Klassisk denimlook med avslappnad passform, perfekta för sommaren. Passar dig som gillar en cool stil.
Orange/korallfärgad tubtop - Snygg korallfärgad tubtop  med ett subtilt mönster och vågig kant. Perfekt för att ge lite färg till din outfit. Passar bra till varmare dagar
Mint/turkos linnetopp - Snygg mint/turkos linnetopp med smala axelband och rynkade detaljer. Perfekt för varma sommardagar. Toppen har en croppad passform som ger en trendig look.
Mörkblå t-shirt från Lyle & Scott - Säljer en stilren mörkblå t-shirt från Lyle & Scott med deras ikoniska gula logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad look. Passar bra till jeans eller shorts.
Svart träningsjacka från Nike - Snygg svart träningsjacka från Nike med dragkedja och långärmad design. Perfekt för löpning eller gymmet. Jackan har en reflekterande detalj på bröstet och är tillverkad i ett lätt och andningsbart material.
Svart linnetopp - Snygg svart croptop med smala axelband. Perfekt för varma dagar eller som ett lager under en jacka. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Svart och rosa långärmad tröja med blixtmönster - Cool långärmad tröja med ett unikt blixtmönster i rosa och vitt på en svart bakgrund. Perfekt för att sticka ut med en edgy stil. Den är även ganska genomskinlig så det är bra att man tänker på. Det är snyggt med ett svart linne eller tshirt under men funkar också utan. Använt en gång!
Svart stickad kofta - Säljer en stilren svart stickad kofta med knappar framtill. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits. Koftan har en klassisk design med ribbade kanter. Funkar för både män och kvinnor.
Flerfärgad linne med japanskt tryck - Snygg och unik linne med japanskt inspirerat tryck i flera färger som röd, blå, gul och rosa. Snygg design med smala axelband. Perfekt för en cool och avslappnad stil.