Riccardo

Riccardo

@Ricardo1281
(7)
| Senast aktiv: Denna vecka
12 följare 4 följer 8 annonser


Moncler jacka  - En moncler jacka som är vatten tätt o har reflex. Den är oanvänd och riktigt fin. Pris kna diskuteras
En grön jacka  - En skön grön jacka, det står S men sitter som M
Stone island tracksuit M - Äkta stone island tracksuit som jag fick i present av min morbror, följer tyvärr inte med väska, kvitto osv eftersom man inte ger kvitto tillsammans med en present.  Storlek M den är lite sönder i dragkedjan
Moncler Cardigan - Säljer mina fina moncler windbreaker, använder nt den på grund av att den är lite för stor. Fraktar samma dag beställning kommer. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Skön väska med G mönster  - En riktigt fet väska med G mönster.
Feta solglasögon  - Feta solglasögon som är i nytt skick.
Svart keps från Gucci - Snygg svart keps från Gucci med det ikoniska GG-mönstret och röd-gröna ränder på sidan. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch. Kepsen kommer i originalförpackning.
Moncler t shirt  - En moncler t-shirt som ser riktigt bra ut och äkta. Priset kan diskuteras. Moncler t shirten är äkta
Valentino Garavani Open sneakers vit/svart - Snygga Valentino Garavani Open sneakers i vitt skinn med bred svart läderdetalj över vristen. Klassisk rund tå, vita snören och ikoniska nitar baktill på sulan. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Fet keps med G mönster  - En riktigt snygg svart keps med G mönster
En skön keps med G mönster  - En riktigt fin beige keps med G mönster.
True religion jeans - Flared true religion jeans för damer
En skön magväska med G mönster  - En riktigt snygg makväska med G mönster. Magväska kommer med boxen.
Skön bälte med G mönster  - Skön bälte med G mönster och en silver G.
Ett skönt bälte med G mönster - Ett riktigt snyggt och skarpt bälte med G monster. Allt i bilderna kommer med bältet!
Svart bälte med guld H - Snyggt skarpt bälte. Det är i nytt skick och bältet kommer med box.
Vit hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en stilren vit hoodie från Polo Ralph Lauren. Den har en dragkedja framtill och en klassisk broderad logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil. Byxor och hoodie kommer med!!
Vit hoodie från Amiri - Säljer en stilren vit hoodie från Amiri med dragkedja och svart logotyp på bröstet och ryggen. Den har en justerbar huva med svarta snören och praktiska fickor framtill. Perfekt för en avslappnad look.
Svart jacka med huva från Gucci - Snygg svart jacka från Gucci med huva och beige detaljer längs ärmarna. Jackan har ett diskret mönster och knappar framtill. Perfekt för en stilren look.
Armani t shirt  - En vit oanvänd arami t shirt. Pris kan diskuteras
Snil racing kofta - En snil racing kofta som är grå den har inte använts. Pris kan diskuteras
Palm angels - Palm angels tracksuit riktigt fin dens byxor text är lite sönder pris kan diskuteras