Samanta33

Samanta33

@Sam333
(2)
Halmstad | Senast aktiv: +1 månad sen
9 följare 6 följer 26 annonser


Svarta kostymbyxor från Bikbok  - Snygga svarta kostymbyxor med klassisk bootcut och pressveck. Byxorna har hällor för bälte, sidofickor fram och passpoalfickor bak. Materialet känns slätt och har en lätt glans.
Beiga raka jeans från NA-KD - Snygga beiga jeans från NA-KD med raka ben och klassisk femficksdesign. Byxorna har hög midja och är tillverkade i ett mjukt bomullsmaterial.
Ljusblå jeans - Jeans med klassisk femficksdesign och raka ben från Lager 157 i modellen LANE. Jeansen har råa, fransiga benslut. Tillverkade i robust denim med normal passform och hög midja.
Ljusblå jeanskjol - Snygg ljusblå jeanskjol från HM i storlek XS. Kjolen har klassisk femficksdesign, bälteshällor och knapp- samt dragkedja framtill. Rak passform och slits bak för extra rörelsefrihet.
Svarta träningstights från Pro Touch - Svarta träningstights från Pro Touch med reflekterande detaljer längs benen och dragkedjor vid bensluten. Tightsen har hög midja, meshpaneler för extra ventilation och en liten ficka med dragkedja bak. Perfekta för löpning eller gymmet.
Vit sweatshirt från Nike med logga - Säljer en fräsch vit sweatshirt från Nike med stor svart logga på bröstet. Tröjan har rund hals och är tillverkad i mjuk bomull.
Beige croppad stickad tröja - Säljer en beige croppad stickad tröja med långärmade och breda muddar. Tröjan har en högre rundad hals och är perfekt för dig som gillar en chill och stilren look.
Jacka från hollies - En jätte fin jacka som är äkta från Hollies men som tyvärr har en söndrig dragkedja som behövs bytas därav priset!
Blus  - Super fin blus från NA-KD med leopardmönster i storlek 36. Blusen har super fina ballongärmar!
Aim’n tröja  - Snygg tröja från Aim’n i storlek M.
Klackskor  - Snygga klackskor i storlek 36. Använda någon enstaka gång.
Hoodie  - Snygg hoodie från Champion i storlek XS.
PUMA hoodie  - Snygg hoodie från PUMA i storlek M.
Blåa jeans  - Snygga blåa jeans från H&M i storlek 38.
Datorväska  - Fin svart datorväska från Clas Ohlson. Stor datorväska med plats för laddare, dator och eventuella block etc.
Jeans  - Fina jeans från Gina Tricot i storlek 36.
Kofta  - Kofta från adidas i storlek XS.
Skinnjacka - Snygg skinnjacka från Chiquelle i storlek 36.
Fin vit body från Boohoo - En fin vit body från Boohoo. Endast använd en gång. Det står ingen storlek på plagget men är XS/S
Skinnjacka  - En skinnjacka i bra skick och som är väldigt fin! Köpt från chiquelle
GANT skjorta  - Fin GANT skjorta i storlek 42. Använd ett fåtal gånger.
Ett fint par jeans från Gina Tricot - Ett jätte fint par jeans från Gina Tricot som tyvärr blivit för stora för mig. De är i jätte fint skick.
Jeans från HM - Ett par jätte fina jeans från HM i storlek 38 men som tyvärr blivit för stora för mig! De är i fint skick.
Träningsbyxor från Aim’n - Jätte fina träningsbyxor från Aim’n i bra skick! Köpta på A’mins hemsida.