Loke

Loke

@Sellout.125
Tjörn | Senast aktiv: Denna vecka
1 följare 0 följer 3 annonser


Vit overshirt från Strömberg - Vit overshirt från Strömberg i bomull.  klassisk krage och bruna knappar längs hela framsidan. Perfekt lager-på-lager-plagg med en fräsch slutlook priset på tröjan är inte bestämt då ja inte vet vad en sån kostar, så hör av er :)
Svart tröja med strass och half zip - Svart långärmad tröja med strassdetaljer som bildar texten 'paris au clair de lune' och motiv av Eiffeltornet och måne. Säljer tröjan då jag inte gillar den så mycke så använder den aldrig skriv ett bud:) har för mig tröjan kostar 700-800 ny
Morris Beige kabelstickad tröja - Snygg beige kabelstickad tröja från Morris perfekt  till alla tillfällen skulle jag säga säljer tröjan pågrund av att den passar inte längre hör av er ge bud:)