Yara

Yara

@Yara9777
| Senast aktiv: Denna vecka
2 följare 0 följer 5 annonser


Svarta boots från Alexander McQueen - Säljer ett par svarta boots från Alexander McQueen i nytt skick. De är tillverkade i skinn med snygg snörning och brogue-detaljer. Perfekta för höst och vinter med en robust sula för extra grepp. Kommer med extra skosnören och originalförpackning.
Svarta boots från Alexander McQueen - Säljer ett par svarta boots från Alexander McQueen i nytt skick. De är tillverkade i skinn med snygg snörning och broderade detaljer. Perfekta för höst och vinter, dessa boots är både stiliga och praktiska. Kommer med originalförpackning och dustbag.
Swarovski klocka i guld och svart - Säljer en elegant Swarovski klocka med en stilren design. Klockan har en svart urtavla med guldiga detaljer och ett svart läderarmband. Perfekt för både vardag och fest! Kommer i originalförpackning med certifikat och instruktioner.
Guldfärgad klocka från Emporio Armani - Säljer en elegant guldfärgad klocka från Emporio Armani. Klockan har en stilren design med en glittrig urtavla och romerska siffror. Armbandet är i metall och ger en lyxig känsla. Perfekt för både vardag och fest!
Klocka  - Nu säljer jag denna fina herrklocka i nyskick. Använd endast engång. Som ny pris 4498.
Svarta pumps från Christian Louboutin - Säljer ett par eleganta svarta pumps från Christian Louboutin i nytt skick. De har den ikoniska röda sulan och spetsig tå. Perfekta för festliga tillfällen eller en utekväll. Skorna kommer i originalförpackning med röda dammpåsar.