Emma

Emma

@emmaba0607
(3)
Göteborg | Senast aktiv: Denna vecka
5 följare 3 följer 11 annonser
Säljer kläder väskor smycken och mer.


Carolina Herrera Very Good Girl Glam - Parfymflaska formad som en högklackad sko i glittrande rosa glas med guldfärgad klack och svart topp. Flaskan rymmer 80 ml och är riktigt snygg som inredningsdetalj. Doften är feminin och lyxig, perfekt för dig som gillar statement-flaskor. Kostar runt 1000kr har inte original förpackningen
Vit axelväska från AllSaints i skinn - Snygg och stilren axelväska från AllSaints i mjukt vitt skinn. Väskan har minimalistisk design med rundad lockstängning och bred justerbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och en clean look som passar till allt.
Svart volangtopp från Zara - Säljer en svart topp från Zara med volangdetaljer på axlarna och över bröstet. Toppen är ärmlös och har en lätt transparent mesh upptill. Perfekt för dig som vill ha något trendigt och snyggt!
Ljusblå raka jeans från Abrand - Köpta för 800kr Lågmidjade jeans Rak modell Midjemått 36cm Från midjan ner 101cm Benmått 82cm  Inga tecken på användning   Kan skicka mer bilder och sänka priset det är bara att skriva #copenhagenstyle #stockholmstyle #stockholmstil   Jag brukar ha storlek 34 på jeans som Zara och dessa passa mig perfekt i midjan och längden
Svart linnetopp från Pekyol - Snygg svart linnetopp från Pekyol med justerbara axelband och v-ringning. Toppen har en smickrande passform med rynkade detaljer och en lätt volang nedtill. Perfekt för en stilren look. Väldigt liten i storlek själv kan jag bära den och har S
Ljusblå/grön långklänning från Bubbleroom - Elegant långklänning från Bubbleroom med en stilren design. Klänningen har korta ärmar och en dragkedja i ryggen för enkel påklädning. Perfekt för speciella tillfällen.Inga tecken på användning   Använd endast en gång Med slits Köptes för 1000kr
Svarta sneakers från Billibi - Snygga svarta sneakers från Billibi med snörning och en vit sula. Skorna har en stilren design med en glansig finish och är perfekta för en avslappnad look.
Blus - Sommar
Blus - Aldrig andvänd
Topp - Sommar topp knappt andvänd
Klänning - Klänning med shorts Aldig andvänd
Svart axelväska från ARKET i skinn - Stilren svart axelväska från ARKET i slätt skinn. Väskan har knappt används, köpt för 1200kr. 18 cm i bredden 15cm i längden
Vita Veja sneakers med svarta detaljer - Snygga vita sneakers från Veja med svart V-logga på sidan och svart hälparti med vit Veja-text. Klassisk låg modell med snörning och platt sula. Tillverkade i skinn och passar perfekt till en clean och stilren look.
Blå jeansshorts från Gina Tricot - Snygga ljusblå jeansshorts från Gina Tricot med råa kanter och slitna detaljer. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja framtill. Perfekta för sommaren och ger en avslappnad vibe till din outfit.
Björn Axén värme borste - Endast testat den och är helt ren! Skriv för mer frågor och bilder. Säljer för att jag ville ha den i en annan storlek
Lågmidjade Zara shorts - Superfina jeansshorts ifrån Zara! Dem är låga i midjan och har inga defekter💓 storlek32!
Beige stickad kofta från Zara - Säljer en mysig beige stickad kofta från Zara med korta ärmar och en stor krage. Koftan har en enkel knapp framtill och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager-stil!
Silvriga klackar från Simmi London - Snygga silvriga pumps från Simmi London med spetsig tå och klack. Skorna har en bred rem med ett stort spänne som detalj. Perfekta för att ge en glittrig touch till din outfit.
Beige stickad väst med krage - Säljer en mysig beige stickad väst från Lindex. Västen har en stor krage och stängs med en knapp framtill. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar.
Vita low straight jeans - Snygga vita low straight jeans med låg midja och rak passform. Perfekta för en stilren look. Midjemått är 29 och längd 32. Klassisk design med fem fickor och knappgylf.Mittbenslämgden 76cm Benlängden midjan ner 106cm Midjemåttet 38cm
Vita low straight jeans - Snygga vita jeans med låg midja och rak passform. Perfekta för en stilren look. De har klassiska fem fickor och en knappgylf.
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart axelväska i skinn med kedjedetaljer på axelremmen. Väskan har en stilren design med en praktisk dragkedja upptill. Perfekt för att bära dina dagliga nödvändigheter med stil.
Grön jacka från Ellos - Säljer en grön jacka från Ellos i storlek 34. Jackan har en klassisk design med knappar och flera fickor framtill. Perfekt för vår och höst med sin stilrena look och praktiska detaljer.
Blå jeans med slitningar - Snygga blå jeans med stora slitningar på knäna. De har en bootcut-stil som ger en avslappnad look. Perfekta för en trendig vardagsstil.Inga tecken på användning   Kan skicka mer bilder det är bara att skriva På hemsidan är de slut och köpta för runt 799kr inklusive frakt 🚚  Väldigt stretchiga så skulle passa de som bär 36 Själv är jag 165cm Brukar ha storlek 36 till 34 Midja tvärs över 38cm Ben 79cm  #copenhagenstyle #stockholmstyle #stockholmstil