idk

idk

@fel_000
flemingsberg | Senast aktiv: Denna vecka
17 följare 1 följer 8 annonser


poncho kappa missäy - Säljer en svart kavaj med omlottknäppning och knytband i midjan. Jackan har vida, nästan kimono-inspirerade ärmar och en snygg, stilren look. Perfekt för dig som gillar en unik och trendig stil.
Svart fleecekofta med dragkedja - Svart fleecekofta från Gina.
Svart Moncler cardigan - Ny cardigan från Moncler. Använd bara ett par gånger, i perfekt skick. Köpt i Paris för 1000 dollar. Tar endast betalning via Swish, andra betalningsmetoder har jag tyvärr inte. Hör av dig om du är intresserad.
skims klänning  -  helt nytt  skims känning köpte den här i USA för 1800 kr använder den här bara ett gånger när jag går till fest
alessa jacka - helt nytt jacka från alessa.
Röd väska med kedjedetaljer - Cool röd axelväska från Stella McCartney med glansig yta och kraftiga silverfärgade kedjor längs kanterna och som axelrem. Väskan har en mjuk, slouchy form och är tillverkad i syntetmaterial som liknar mocka. Perfekt för dig som vill sticka ut med en statementväska.
Svart långärmad topp med spets - En vacker cashmeretröja från Intimissimi. Jag har bara haft den på mig ett par gånger. Storlek S. Passar bäst för tjejer från cirka 158 cm och uppåt.
Nuxe Huile Prodigieuse Or torr olja - Säljer mitt shimmer body oil ✨ Har använt det bara några få gånger och det är i jättefint skick. Perfekt att använda på kroppen, i ansiktet eller till och med i håret för en extra glow! Köpt för ungefär en månad sedan.
 Matchade sett - Helt ny kostym, bara använd en gång. Köpt för tre dagar sedan. Den passade tyvärr inte mig helt i storleken. Storlek XXS – både tröjan och byxorna. Den är lite för liten för mig. Hoppas att någon hittar precis det den behöver i den här fina kostymen