Elin Hoas

Elin Hoas

@gyda333
| Senast aktiv: +1 månad sen
8 följare 3 följer 0 annonser
Hej!! Jag säljer massor av mina gamla kläder, pengarna jag får in kommer att gå direkt till min resa med svenska damlandslaget i undervattensrugby, då vårt förbund inte har så mycket pengar så betalar vi spelare nästan allt själva. Tack för ditt bidrag 🌸🙌


Blommig klänning från Vintage Stories - Härlig blommig sommarklänning från Vintage Stories i en ljus rosa nyans. Klänningen har trekvartsärmar och ett vackert blommönster . Den är v-ringad och har en omlott-design. Väldigt skrynklig på bilden.
Vinröd klänning från Collectif Vintage - Snygg vinröd klänning från Collectif Vintage i ribbat material. Klänningen har en figurnära passform och trekvartsärmar, perfekt för höst och vinter. Den är enkel och stilren, vilket gör den lätt att matcha med olika accessoarer. Storlek S men den är väldigt stretchig!
Randig klänning från Gina Tricot - Snygg randig klänning från Gina Tricot i bruna och svarta toner. Klänningen har en tight passform och är långärmad, perfekt för höst och vinter. Den är gjord i ett ribbat material som är otroligt bekvämt. Perfekt för att hålla stilen även om det känns som att du går runt i pyamas.
Vinröd retro klänning från Aida Zak - Snygg vinröd klänning från Aida Zak med kort ärm och en elegant passform. Klänningen har en liten öppning med knappar i nacken och en diskret dragkedja i ryggen. Super bekväm tyget har börjat noppa sig lite, tyvärr.
Retro klänning från Maggy London - Snygg retro klänning från Maggy London i en cool flerfärgad 60tals inspirerad design med svart, ljusblå och gul. Klänningen har en tight passform och är ärmlös, väldigt bekväm! Tyvärr har den luten fläck. Storlek xs men hade ber sagt s-m
Orange ribbad klänning från Monki - Snygg orange ribbad t-shrit-klänning från Monki i storlek M. Den har en kort och figurnära passform med korta ärmar.
Svart blommig klänning från Elizia - Snygg svart klänning med vita blommor från Elizia. Den har en smickrande passform med trekvartsärmar och en rundad hals. Tunn och super bekväm!! 💃
Mörkblå kavaj från Daisy Dapper - Snygg mörklila kavaj från Daisy Dapper Retro Clothing. Kavajen har en klassisk design med knappar och ett bälte i midjan. Bliderna gör den inte rättvis!!
Svart linne the dollop - Säljer min "no sleep til hippo" tröja. Från den fantastiska podcasten the dollop!!
Olivgrön kavaj från Betty - Snygg olivgrön kavaj från Betty med knappar framtill. Tyget är tunnt och skönt till sommaren 🌞 Väldigt skrynklig på bilden...
Grå kofta från Monki - Säljer en mysig grå kofta från Monki i storlek S. Koftan har en loose passform med knappar framtill och fickor. Perfekt för kyligare dagar. 🧥
Svart croppad topp från Shein - Säljer en svart croppad topp från Sheinl. Toppen har långa ärmar och en ribbad textur som ger en snygg look. Perfekt för att styla med jeans eller kjol. Hör av dig vid intresse!
Grå långärmad tröja från Energetics - Säljer en grå varm långärmad tröja från Energetics med halv dragkedja framtill. Perfekt för löpning när det är lite kyligt ute!jag.
Röd- och vitrandig offshoulder topp från H&M - Säljer en snygg röd- och vitrandig offshoulder topp från H&M. Toppen har korta ärmar och en luftig passform, perfekt för varma dagar. Den elastiska kanten ger en bekväm och stilren look. Passar utmärkt till både jeans och kjol. 🌟
Svart kjol från Lindex - Snygg svart kjol från Lindex med dekorativa knappar framtill. Kjolen har en klassisk design och är perfekt för en stilren look.
Grå kjol från Monki - Snygg grå kjol från Monki i en klassisk design. Kjolen har två fickor framtill och en bekväm passform. Perfekt för en stilren look.
Blå jeans från Dr. Denim - Säljer ett par klassiska blå jeans från Dr. Denim. De är högmidjade med en straight passform och har en dragkedja och knapp framtill. Tyvärr har två av bältesöglorna gått sönder.
Rutig skjorta från Monki - Säljer en snygg rutig skjorta från Monki i svart, orange och vit. Skjortan har en avslappnad passform med långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för en casual look!
Svart t-shirt med tryck  - Säljer en Troye Sivan merch tröja från hans första konsert i Stockholm
Blommig blus med gula och blå blommor - Charmig blommig blus med gula och blå blommor på en vit bakgrund. Blusen har en v-ringad design med knappar framtill och långa ärmar. Perfekt för en somrig look!
Blommig skjorta från Carin Wester - Säljer en snygg blommig skjorta från Carin Wester i storlek 36. Skjortan har ett färgglatt mönster med blommor i olika nyanser och långa ärmar. Perfekt för att liva upp garderoben! 🌸
Svartvitrandiga byxor från Monki - Snygga svartvitrandiga byxor från Monki i storlek 38. Byxorna har en bekväm passform med elastisk midja och raka ben.
Svarta byxor från Lindex - Säljer ett par svarta byxor i kostymbyxstil från Lindex i storlek 38. Byxorna har en tight passform och är tillverkade i ett mjukt material. Perfekta för en stilren look.
Blå leopardmönstrade byxor med hängslen - Unika blå byxor med leopardmönster och hängande "hängslen". Byxorna har knappar framtill och elastiska muddar vid bensluten för en bekväm passform.