Lela

Lela

@lela.0204
Bredäng | Senast aktiv: Idag
5 följare 0 följer 5 annonser


Silverarmband med notberlock från Guldfynd - Stilrent silverarmband från Guldfynd med en kedja i ovala länkar och en hängande berlock formad som en musiknot, dekorerad med små glittriga stenar. Perfekt för dig som älskar musik och vill ha något unikt på handleden.
Brun hoodie från Gina Tricot - Säljer en brun hoodie från Gina Tricot i storlek S. Tröjan har en klassisk huva, långärmade ärmar och ribbade muddar. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller mjukisbyxor. Materialet är mjukt och känns skönt mot huden.
Svart vindjacka från SOC med huva - Svart vindjacka från SOC i storlek S. Jackan har huva med snörning, hel dragkedja framtill och två stora fickor. Materialet är lätt och syntetiskt, perfekt för blåsiga dagar. Passformen är normal och jackan har långa ärmar.
Svart dunjacka med päls från FUR Stockholm - Snygg svart dunjacka från FUR Stockholm med fluffig huva och pälsdetaljer. Jackan har bälte i midjan för en schysst siluett och är quiltad för extra värme. Perfekt för kalla dagar med sin långa ärm och stilrena look.
Brun linnetopp från Bershka - Säljer en brun linnetopp från Bershka i storlek S mer som xs skulle jag säga . Toppen har smala axelband och är figurnära med enkel design. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Materialet är mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära hela dagen.