Max garderob

Max garderob

@max6969
Stockholm | Senast aktiv: Nyligen
10 följare 19 följer 14 annonser


Svarta sneakers i mocka med vit sula - Stilrena svarta sneakers i mocka med tjock vit platt sula. Skon har en minimalistisk design utan synlig snörning och en rund tå. Perfekta för dig som gillar en clean och modern look.Dem har en skada i hälen men den påverkar inte något och ingeting man tänker på.
Mörkblå overshirt från Lyle & Scott - Mörkblå overshirt från Lyle & Scott med klassisk krage, två bröstfickor med lock och knappar samt den ikoniska gula loggan på vänster bröst. Skjortan har långa ärmar och stängs med knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager-stil.
Svarta jeans från True Religion - Säljer ett par svarta jeans från True Religion med slitningar och trasiga detaljer på benen. Jeansen har klassiska bakfickor med broderade sömmar och en bootcut passform. Perfekta för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Ljusblå true religion jeans med röd brodyr - Säljer ett par ljusblå jeans med snygg röd brodyr på bakfickorna och klassisk femficksdesign. Jeansen har raka ben och normal passform, tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra.
Levi's 502 blå jeans highball - Säljer ett par klassiska Levi's 502 highball jeans i blå denim. De har raka ben, fem fickor och snygga kontrastsömmar. Ikonisk läderpatch bak och röd Levi's-tagg på bakfickan. Perfekta för dig som gillar en tidlös och avslappnad look.
Nike Air Jordan 1 Bred Highs - Säljer ett par ikoniska Nike Air Jordan 1 Highs i svart och rött skinn. Klassisk Bred-färgway med röda snören, svart Swoosh och röd yttersula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en tidlös sneakerlegend.
Svarta jeans från Lee - Säljer ett par svarta jeans från Lee med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har silverfärgade knappar och Lee-logga i midjan. Perfekta för dig som gillar en tidlös och enkel stil.
Olivgrön weekendbag från Replay - Stor olivgrön weekendbag från Replay med svarta handtag och detaljer. Väskan har en dragkedja upptill, en ficka med dragkedja framtill och en stor ytterficka på baksidan. Perfekt för resor eller gymmet.
Mörkblå stickad tröja från Bondelid - Säljer en mörkblå stickad tröja från Bondelid med broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar med röd och vit rand vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar!
Svarta jeans från Tiger of Sweden - Säljer ett par svarta jeans från Tiger of Sweden. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja i gylfen. Snygg och stilren design som passar till det mesta. Perfekta för dig som gillar en tidlös look.
Svart kofta med vita detaljer från Gant - Svart kofta från Gant med vita ribbade kanter och knappar framtill. V-ringad modell med broderad röd och vit logga på bröstet samt två vita ränder på ena ärmen. Perfekt för en sportig och stilren look.
Ljusgrå stickad tröja från Bondeli - Säljer en ljusgrå stickad tröja från Bondeli med klassiskt kabelstickat mönster och rund halsringning. Tröjan har en liten broderad Bondeli-logga på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager-stil.
Levi's 502 blå jeansbyxor W28 - Klassiska blå Levi's 502 jeans med rak passform och normal midja. Byxorna har fem fickor, dragkedjegylf och tydliga Levi's-detaljer som röd etikett och läderpatch bak. Perfekta för dig som gillar tidlös denimstil.
Fräscha nudie jeans i Waist 30 å längd 30 - Nudie jeans blåa men ren look.