M

M

@mb2007mb
(1)
Stockholm | Senast aktiv: Idag
5 följare 1 följer 19 annonser



Blå flare jeans från ZARA - Säljer ett par klassiska blå jeans från ZARA med flare passform och fem fickor. Jeansen har en snygg tvättad look med subtila slitningar och kontrastsömmar. Tillverkade i bomull för en skön känsla och tidlös stil.
Blå bootcut jeans American Eagle - Snygga blå bootcut jeans från American Eagle med klassisk femficksdesign och lätt slitna detaljer. Jeansen har normalhög midja och är tillverkade i stretchigt denim för en bekväm passform. Perfekta för en avslappnad och trendig look. Det är short.
Ljusblå bootcut jeans med hål - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans med slitningar och stora hål på båda knäna. Jeansen har dubbla knappar i midjan, klassiska fem fickor och är tillverkade i denim. Perfekta för en avslappnad och trendig look. Väldigt trendinga eftertraktade fårn Nelly. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Blå raka jeans med slitningar - Säljer ett par blå jeans som är från LTB med raka ben och coola slitningar på låret och knät. Jeansen har dubbla knappar i midjan, fem fickor och dragkedja på myntfickan. Perfekta för en avslappnad och trendig look. Priset kan diskuteras vid snabb affär
Grå bootcut jeans med pressveck - Säljer ett par grå bootcut jeans med markerade pressveck framtill. Jeansen har klassisk femficksmodell, normal midja och lätt utsvängda ben. Materialet är stretchigt denim som ger en bekväm passform. Perfekta för en trendig och avslappnad look.
Mörkblå bootcut jeans med kontrastsömmar - Snygga mörkblå jeans med bootcut passform och vita kontrastsömmar. Bakfickorna har lock och silverfärgade knappar som detalj. Klassisk femficksmodell i mjukt denimtyg, perfekta till en avslappnad look.
Ljusgrå raka jeans med rå kant - Säljer ett par ljusgrå jeans med rak passform och råa, fransiga benslut. Klassisk femficksmodell och hög midja. Jeansen är i ett mjukt denimtyg som ger en avslappnad vibe och passar perfekt till sneakers eller boots.
Två delat ljuslila sett  - Fint sett från Zara passar perfekt till fest eller utgång. Kan även sättas ihop till att se ut som en klänning! Kjolen är i M och toppen i S men, kjolen är skräddarsydd till att passa S! Man får båda delarna för priset såklart! ‼️TRYCK PÅ BILDERNA FÖR ATT SE HELHETEN‼️
Ljusblå axelbandslös långklänning - Elegant ljusblå långklänning med axelbandslös design och figurnära passform. Klänningen har en slät yta och subtila dekorationer framtill på livet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look. Använd endast en gång!
Marinblå offshoulder långklänning - Elegant marinblå långklänning med offshoulder-design och figurnära passform. Klänningen har en hög slits på ena sidan och draperade detaljer upptill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en stilren och sofistikerad look. (Lånad bild eftersom det är svårt att ta bild på passformen, men kan skicka egna bilder om det behövs)
Vit spetsklänning med volanger från By Malina - Superfin kort vit klänning i spets med volanger och transparenta detaljer. Hög hals, korta ärmar och omlottliknande överdel. Klänningen har flera lager spets och en romantisk vibe, perfekt för dig som vill sticka ut. Perfekt till studenten! Använd endast 1 gång
Kort jeansjacka med öppen front - Unik kort jeansjacka i blå denim med öppen oval front och två dekorativa knappar nedtill. Jackan har korta ärmar och markerad krage, perfekt för att ge outfiten edge. Snygga sömdetaljer framtill och klassisk jeanslook.
Svart kort klänning med volang - Supersnygg svart kort klänning med tunna axelband som knyts i rosetter. Klänningen har rynkade detaljer framtill och volang i nederkant för extra volym. Tillverkad i ett tunt, skirt material som ger en elegant look.
Gul ribbad kortklänning med smala band - Säljer en söt gul kortklänning med smala axelband och ribbad struktur. Klänningen har en lätt utsvängd passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära.
Jätte snygga Zara jeans - Säljer as snygga Zara jeans med slitnings detaljer, de är mellan bootcut o straightleg, jeansen säljs ej längre och användes en gång pga för stor storlek (storlek36)
Zara topp  - Jätte fin zara topp. Storlek M men liten i storleken så passar S. Köparen står för frakten.
Leopard topp  - Ribbad L eopard topp från hollister i väldigt bra skick. Nypris 299. Köparen står för frakten.
Detaljerad kjol  - Zara kjol med massa detaljer aldrig använd då den är för stor (lappen är däremot bortdragen). Nypris 799. Priset kan diskuteras, köparen står för frakten.
Zara topp - Zara topp med rosett baktill i storlek M men passar S då den är liten i storleken. Nyskick bara använd en gång, nypris 359kr. Köparen står för frakten
Svarta skinn imitations byxor  - Säljer ett par svarta skinn imitations byxor med bootcut ben två stora fickor framtill med lock. Byxorna har dubbla knappar i midjan och är tillverkade i ett slitstarkt tyg som ger en cool och avslappnad look. Finns lite slitningar där bak men inget som syns. Pris kan diskuteras
Vit omlottklänning  - Perfekt studentklänning! Jätte snygg och unik passar till semester och sommar. Helt splitter ny, har bara testat den och behöver byta storlek därmed säljer jag den, då det inte går att returnera. Frakt på klänningen låg på 100kr och t tull tillkom även så det är väldigt bra pris!!!
Gul mönstrad kortklänning med volang - Superfin gul kortklänning med vitt mönster och smala axelband som korsas i ryggen. Klänningen har volangkant nertill, rynkade detaljer framtill och en v-ringad hals med små dekorativa bollar. Perfekt för varma dagar och midsommar! Använd ungefär 3-4 gånger
Vit offshoulder klänning med volang från Zara  - Superfin vit kortklänning med offshoulder och volangdetaljer. Klänningen har broderade spetsmönster och flera lager med rynkade volanger. Använd ungefär 2 ggr. Perfekt för sommarens alla tillfällen och till studenten!
Svart parkajacka från Sail Racing L - Parkajacka från Sail Racing i svart, modell Race T8 Parka. Jackan har huva, två bröstfickor med dragkedja och vadderad design. Snygg logga på bröstet och ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look. helt ny med prislappen kvar, aldrig använd