Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Leopard topp
Leopard topp  - 89 Leopard topp  - 90

Leopard topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Hollister
Färg: Beige

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Ribbad L eopard topp från hollister i väldigt bra skick. Nypris 299. Köparen står för frakten.

M
M
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopard topp - Söt leopard topp Vet ej storlek eller märke men den passar xxs-s ❤️ den är lite kortare och as snygg! Priset är diskuterbart
Leopard topp - Söt leopard topp från Gina tricot i stl S, det är justerbara band så man kan välja själv hur man vill knyta banden, bra skick💕
Leopard topp - Leopard topp från lager 157, aldrig använd💘
Leopard topp - Säljer en snygg ärmlös topp från 157 med leopardmönster. Toppen har rund halsringning och är i ett mjukt, stretchigt material. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster i garderoben.
Leopard topp - Använd få gånger!
Leopard topp - Leopard blus / topp från Warehouse. Storlek 38 men passar mer 36 💕
Leopard topp - Trendig topp från Gina Tricot med leopardmönster i beige, brunt och svart. Det går att ha den som vanligt men även off shoulder. Toppen har långa ärmar och är ribbad med åtsittande passform.  💘
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart Paljett topp  - Köpt tidigare på Plick, ursprungligen från Meet Me There. (Första bild lånad av f.d säljare) Storlek S/M.
Populär topp med knappar från Zara - Säljer denna fina topp! Skulle säga att den är grå/beige i färgen 💕
Svart volang topp 💗 - Supersöt svart volang topp från H&M. Pris kan diskuteras 💗
Vit ärmlös body  - Säljer en stilren vit body med hög hals och ärmlös design. Bodyn har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Svart spetskorsett från Zara - Snygg slutsåld korsett-topp från Zara i storlek S, helt ny med prislapp
Holly and Whyte top  - Holly and Whyte-topp i vitt, off-shoulder med axelöppning som ger en trendig och stilren look. Toppen är aldrig använd och säljs då den tyvärr inte passar mig. Passar storlek XS–S och sitter snyggt på kroppen. Perfekt för både vardag och fest, och går att kombinera med jeans, kjol eller byxor. Materialet är mjukt och bekvämt. Pris 350 kr, rimliga bud går bra.
Rosa volangtop från Zara - Supersöt ljusrosa linnetopp från Zara med tunna axelband, volangdetaljer och knyt framtill. Toppen har en luftig och romantisk look som passar perfekt till sommaren. Materialet känns lätt och flowy.
Vringad volangtopp - Såå snygg vringad vit volangtopp!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖