Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart prickig blus - Supersöt svart blus med vita prickar och tightare midja från bik bok 🌸
Svart prickig blus från Reserved - Säljer en svart transparent blus från Reserved med prickigt mönster och volangdetaljer. Blusen har långa ärmar med smock vid ärmslut och midja, samt romantiska spetsinslag. Perfekt för dig som gillar en trendig och luftig look.
Prickig svart blus  - Svart kortärmad skjorta från H&M Divided med vita prickar, klassisk krage och knappar framtill.
Svart långärmad blus - Säljer en svart långärmad blus med v-ringning då den är för stor för mig. Blusen har en loose passform och är i storlek L💕
Svart prickig blus  - Säljer en stilren svart blus med vita prickar från märket Cubus. Blusen har långa ärmar och en rund halsringning. Perfekt för att ge en klassisk touch till din outfit. Passar bra till både jeans och kjol.
Svart prickig bluse från Flash Woman - Snygg svart bluse från Flash Woman med vita prickar och volangdetaljer framtill. Blusen är ärmlös och har en lätt A-linjeformad siluett som ger en skön och luftig känsla. Perfekt för dig som gillar lekfulla mönster och vill sticka ut.
Svart prickig blus  - Säljer denna topp fast svart med vita prickar!
Prickig blus - Prickig blus från Zara i M. Väldigt tunn och skön, något längre i bak. Jättefint skick
Nour Hatim

Svart prickig långärmad blus

Storlek: L
Kategori: Blusar
Märke: New Yorker
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Detta är en jättefin nästan oanvänd svart blus. Den har långa armar och är stretchig vid midjan och handlederna. Passar perfekt för en fin middag eller fest!

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
vinröd spetstopp - säljer min så fina spets topp ifrån gina då den inte används, helt slutsåld på hemsidan och jättebra skick🥰storlek xs
Gammalt Zara linne aldrig använt  - Skit snyggt gult gammalt Zara linne. Hör av er för frågor stl S
Mintgrön spetsblus med smala band - Superfin mintgrön linne med smala axelband och v-ringning dekorerad med spetsdetaljer. Linnet är lätt utställd och tyget känns luftigt och somrigt. L men passar perfekt på s
Världens sötaste blus - Världens sötaste blus från en butik i Paris !! Finns inte att köpa längre och köpte för 899 förra året. Otroligt fin verkligen men är lite stor för mig i bysten.  Inga defekter och har endast använt några få gånger. Passar perfekt till en svart långkjol på sommaren. Verkligen ett kap ! ❣️Villig att gå ner i pris för snabbt och smidit köp❣️
Brun blus med volanger och knappar - Säljer en brun blus med v-ringning och volangdetaljer framtill. Blusen har knappar längs mitten och trekvartsärmar med lätt puff. Materialet är lätt, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Mörkblå omlottklänning Hollister - Supersnygg mörkblå omlottklänning från Hollister med korta ärmar och v-ringning. Klänningen har en lätt struktur i tyget och en feminin passform som framhäver midjan. Perfekt för dig som gillar enkel men stilren look.
Beige korsettblus med puffärm - Säljer en beige korsettblus med breda puffärmar och djup v-ringning. Toppen har en markerad midja med snörningsdetaljer och knappar framtill. Sitter precis som på bilderna och normal i storleken❣️
Mörkblå polishat, korsett, bricka och handklovar  - Allt säljdes då det inte kommer till användning längre, säljs i pack pris eller om du är intresserad för styck , pris kan diskuteras