Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nina Molander
Shorts från HM - Ett par coola shorts från HM som tyvärr är för små för mig, de är i strl 32 vilket ungefär är XS❤️❤️
32/xs
Shorts från HM
100 SEK
Linneacostacaesar
Hm shorts  - Fint skick
H&M 34
Hm shorts
140 SEK
Rocsanna Peric
Shorts hm  - Fina shorts från hm med slits och den är nästintill i nytt skick pga att den inte passar. Ordiarie pris 249kr.
38/M
Shorts hm
180 SEK
Loo!!
Hm shorts - Hm jeans shorts! För små för mig därför säljs de. Använda fåtal gånger då jag inte fått användning av de. Ge prisförslag!💕(nypris ca 250kr)
32
Hm shorts
75 SEK
Alva
Shorts hm  - Blåa rippade shorts från hm i bra skick. Säljer då de inte passar längre.
H&M 36
Shorts hm
70 SEK
Isabel
Shorts från hm - Fina shorts från hm, i lite längre model. Storlek 36.  Skriv med frågor 💘
H&M 36
Shorts från hm
30 SEK
Leasellout🫶
Hm jumpsuit shorts  - Hm jumpsuit shorts i nyskick Strl 36 Med fickor
36
Hm jumpsuit shorts
100 SEK
Vendela Alp
HM shorts - Som nya, använda ca 1-2 gånger. Har även likadana i mörkblå om ngn skulle vara intresserad. Säljer pga att dom är för små för mig.
34
HM shorts
75 SEK
Tulta2004

Shorts till tjej stl 152 HM barn

Storlek: 152
Category: Shorts
Brand: H&M

25 SEK

Beskrivning

Fint skick. Se mina annonser. Rensar mkt. Säljer billigt.

Annons:

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Ebba Stenholm
Spetsshorts - Midjemått: 33cm rakt över 💕
XS
Spetsshorts
330 SEK
Sellout💋🍸🪩
Vita virkade spets-shorts - Superfina vita shorts med virkade spetsdetaljer och vågiga kanter. De är högmidjade och har en romantisk, boho-inspirerad look som passar perfekt till sommaren. Materialet känns lätt och luftigt, och shortsen har en snygg volang-effekt.
snygg S
Vita virkade spets-shorts
500 SEK
Iris RT
Spets shorts - Supersnygga vita spetsshorts från cubus! Dessa säljs inte längre och de är i storlek xs
Cubus XS
Spets shorts
300 SEK
Freja
Lågmidjade jeansshorts med slitningar och nitar - Supersöta men kommer ba inte till användning 💕💕💕 tally weijl storlek 36💕💕
tally weijl 36
Lågmidjade jeansshorts med slitningar och nitar
400 SEK
Ada Strandberg💘
Svarta spets shorts - Svarta högmidjade shorts med  spets och broderade blommor. Väldigt fina nu till sommaren, dock utan dragkedja och är rätt små i storlek. Bilderna ovan är lånade men mina shorts ser exakt likadana ut🥰💞
Gina Tricot 34
Svarta spets shorts
200 SEK
Bompis
P&B lågmidjade jeansshorts  - Storlek 32 (XXS). Rakt över midjemått: 34cm. D18
Pull & Bear XXS
P&B lågmidjade jeansshorts
390 SEK
💕
Ljusrosa jeansshorts med fransar - Säljer ett par sååå fina ljusrosa jeansshorts från Denim co och är i storlek 36/S men är lite stor i storleken mer som en M. ÅKER BORT PÅ FREDAG SÅ PASSA PÅ NU!Säljer pågrund av att dom är förstora på mig.Har fransar längst ner och shortsen har låg midja, klassiska fem fickor och stängs med knapp och dragkedja. Kan diskutera pris. Hör av dig om du har några frågor eller funderingar 💕
denimco S
Ljusrosa jeansshorts med fransar
250 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick Annonsera på plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play