Victoria
Victoria
Jeans shorts
Jeans shorts - 89 Jeans shorts - 90 Jeans shorts - 91

Jeans shorts

Storlek: XS
Kategori: Shorts
Märke: Gina Tricot

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par molly jeans som är klippta med 2 små håll, använt några gånger

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Blå jeansshorts Abercrombie & Fitch - Snygga Low waist jeansshorts från Abercrombie & Fitch, storlek w26/xs/s🩷🩷
Spetsshorts - jättefina virkade off white spetsshorts!💓
Burberry rutiga badshorts med snörning - Snygga badshorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i svart, vitt, grått och en röd linje. Shortsen har elastisk midja med snörning och är tillverkade i ett lätt syntetmaterial som torkar snabbt. Perfekt för stranden eller poolen.
True religion shorts  - Snygga shorts
DFYNE Impact Shorts - Säljer ett pa shorts från DFYNE. Perfekta för gymmet eller andra träningspass❤️
brandy melville Pyjamas shorts - pyjamas shorts från brandy melville , mörkblåa med vita hjärtan. Köpta i london, aldrig använda då jag har andra! passar xs/s
Burberry rutig badshorts med snörning - Snygga badshorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vit, blå och röd. Shortsen har elastisk midja med svart snörning och meshfoder på insidan. Perfekta för sommaren och strandhäng. En bakficka ger extra stilpoäng.