Amanda
Amanda
Shorts
Shorts  - 89 Shorts  - 90 Shorts  - 91

Shorts

Storlek: 38
Kategori: Shorts
Märke: H&M
Färg: Blå

40 SEK

Beskrivning

Ett par ljusblå jeansshorts. Dem är välanvända men det syns inte. Dem är ostyrkta och det därför dem ser ut som dem gör men det går ju att fixa. Kontakta mig om du har fler frågor ☺️

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
DFYNE Impact Shorts - Säljer ett pa shorts från DFYNE. Perfekta för gymmet eller andra träningspass❤️
Hollister lågmidjade shorts  - Ett par shorts från Hollister i storlek S. Rakt över midjemått: ca 34 (stretch finns). Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Blå jeansshorts Abercrombie & Fitch - Snygga Low waist jeansshorts från Abercrombie & Fitch, storlek w26/xs/s🩷🩷
True religion shorts  - Snygga shorts
Spetsshorts - jättefina virkade off white spetsshorts!💓
Rosa Hollister shorts med snörning XS - Snygga rosa shorts från Hollister med vit kant och broderad 'California'-text framtill. De har snörning i midjan och är gjorda i mjuk bomull, perfekta för chill dagar. Sportig och loose passform med klassisk Hollister-vibe.
Burberry rutig badshorts med snörning - Snygga badshorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vit, blå och röd. Shortsen har elastisk midja med svart snörning och meshfoder på insidan. Perfekta för sommaren och strandhäng. En bakficka ger extra stilpoäng.