Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hollister shorts med låg midja  - Midjemått: 38cm. Kolla in min profil och följ för fler plagg🙌
Lågmidjade shorts - Säljer ett par snygga Lågmidjade shorts som passar bra nu till sommaren.
Lågmidjade hollister shorts  - Fina lågmidjade shorts jätte bra skick super sköna
Lågmidjade shorts  - Trendigt lågmidajde shorts!
Lågmidjade shorts - Säljer ett par Lågmidjade hollister shorts i w23. Skulle säga att de är w23-w24. Midjemått tvärsöver är 33cm. De är knappt använda då de är lite små på mig💗💗pris kan alltid diskuteras.
Lågmidjade shorts - Svarta jeansshorts från Hollister med låg midja och råa, fransiga kanter. Klassisk femficksmodell med knapp och dragkedja framtill. Snygg, enkel design som passar perfekt till sommaren. Materialet är mjukt och stretchigt denim för skön passform.
Lågmidjade shorts  - Snygga Lågmidjade shorts
Elsa Öhman Örn
Elsa Öhman Örn
Lågmidjade shorts
Lågmidjade shorts - 89 Lågmidjade shorts - 90 Lågmidjade shorts - 91

Lågmidjade shorts

Storlek: M /W29
Kategori: Shorts
Märke: Hollister
Färg: Marinblåa

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skitsnygga Lågmidjade jeansshorts från Hollister 🤩som tyvärr var för stora för mig, (inte om jag viker upp dem i midjan). De har snygga detaljer som t.ex paljetterna/pärlorna på sidan😍💕 några har dock åker av.

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Hollister shorts - Svarta Hollister shorts i storlek S! Pris kan diskuteras❣️
Spetsshorts - jättefina virkade off white spetsshorts!💓
brandy melville Pyjamas shorts - pyjamas shorts från brandy melville , mörkblåa med vita hjärtan. Köpta i london, aldrig använda då jag har andra! passar xs/s
Burberry rutig badshorts med snörning - Snygga badshorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vit, blå och röd. Shortsen har elastisk midja med svart snörning och meshfoder på insidan. Perfekta för sommaren och strandhäng. En bakficka ger extra stilpoäng.
Blå slitna jeansshorts med fransar - Lågmidjade jeansshorts med slitningar
Mörkblå jeansshorts från Hollister - Snygga mörkblå jeansshorts från Hollister med slitna detaljer och uppvikta benslut. Shortsen har klassiska bakfickor med guldfärgad broderad söm och låg midja. Perfekta för en trendig y2k look. Dragkedjan är trasig men det går säkert att fixa och det är inget som syns när man har på sig dom.
lågmidjade jeansshorts - Lågmidjade jeans shorts med leopard mönster på fickorna i storlek 34/xs
Hollister lågmidjade vintage shorts  - Ett par shorts från Hollister i storlek S. Rakt över midjemått: ca 36cm. Något nopprig vid insidan av resåren (se bild ). Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!