Carla.folcker
Carla.folcker
Zadig shorts
Zadig shorts  - 89 Zadig shorts  - 90 Zadig shorts  - 91

Zadig shorts

Storlek: Xs
Kategori: Shorts
Färg: Silvriga

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

As snygga Zadig & voltair shorts i st xs/34. Mina favorit shorts som jag inte haft till användning på ett bra tag och därav säljer. Inga defekter eller så i väldigt bra skick! Dom sitter som en smäck och har en dragkedja vid sidan om!

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
DFYNE Impact Shorts - Säljer ett pa shorts från DFYNE. Perfekta för gymmet eller andra träningspass❤️
Yoga pyjamas shorts - HELT NYA! Köpte fel storlek!
Nike Pro blå träningsshorts - Nike Pro shorts i blå färg med bred elastisk midja där det står 'NIKE PRO' i vitt. Snygg, tight passform och korta ben, perfekt för gymmet eller sport. Materialet är mjukt och stretchigt syntet som andas och sitter skönt under träning.
Burberry rutig badshorts med snörning - Snygga badshorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vit, blå och röd. Shortsen har elastisk midja med svart snörning och meshfoder på insidan. Perfekta för sommaren och strandhäng. En bakficka ger extra stilpoäng.
Spetsshorts - jättefina virkade off white spetsshorts!💓
True religion shorts  - Snygga shorts
Burberry shorts  - Snygga Burberry shorts med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vitt och rött. Modellen har elastisk midja med svart snörning och en patch med Burberry London England på benet. Perfekt för dig som vill sticka ut med ikonisk design och skön passform.