Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeansshorts från 7 For All Mankind - Snygga blå jeansshorts från 7 For All Mankind med råa kanter och klassiska bakfickor. Modellen är lågmidjad och har knapp- och dragkedjestängning. Perfekta för sommaren!
Blå jeansshorts från 7 For All Mankind - Snygga blå jeansshorts från 7 For All Mankind med slitna detaljer och fransig kant. Klassisk femficksmodell med gylf och knapp, samt coola slitningar framtill och bak. Perfekta för en avslappnad sommarstil. Skulle säga att de är mid waist.
7 shorts  - Jättesnygga shorts från 7 som är helt oanvända☺️☺️☺️☺️
Shorts - Svart/gråa shorts från noisy may❤️Väldigt bra skick men för små för mig tyvärr❤️
Shorts - Shit snygga jeans shorts från hm som jag klippt av lite💞
shorts! - Säljer ett par jätte söta ljusgröna shorts med volangkant. Skulle säga att de är i storlek XS, men passar även XXS och S, då de är stretchiga i midjan. De är jätte bekväma och i väldigt bra skick!💗
Shorts - Säljer ett par shorts ifrån Zara, använda ett fåtal gånger!🩷Pris går att disskutera
Shorts  - Säljer dessa jättefina shorts då de inte kommer till någon användning
Nellie🍁
Nellie🍁
7 for all mankind shorts
7 for all mankind shorts - 89 7 for all mankind shorts - 90 7 for all mankind shorts - 91 7 for all mankind shorts - 92 7 for all mankind shorts - 93

7 for all mankind shorts

Storlek: står storlek 25
Kategori: Shorts

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

❣️PRIS GÅR ATT DISKUTERA❣️Midjan rakt över: 37 cm Längd: 27 cm Ärvt, så vet inte om de är så använda men de har inga defekter och är i bra skick❤️ säljer för att de är för stora💞 Har lite sträck från tvätten!

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Hollister shorts - Svarta Hollister shorts i storlek S! Pris kan diskuteras❣️
Spetsshorts - jättefina virkade off white spetsshorts!💓
Svarta Burberry Storlek S-M - Snygga svarta shorts från Burberry med bred resår och tydlig vit logotyp på midjan. De har en klassisk, tight passform och är gjorda i mjukt syntetmaterial som känns skönt mot huden. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva märken. Storlek S-M
brandy melville Pyjamas shorts - pyjamas shorts från brandy melville , mörkblåa med vita hjärtan. Köpta i london, aldrig använda då jag har andra! passar xs/s
Mörkblå jeansshorts från Hollister - Snygga mörkblå jeansshorts från Hollister med slitna detaljer och uppvikta benslut. Shortsen har klassiska bakfickor med guldfärgad broderad söm och låg midja. Perfekta för en trendig y2k look. Dragkedjan är trasig men det går säkert att fixa och det är inget som syns när man har på sig dom.
Burberry badshorts med klassiskt mönster - Säljer ett par Burberry badshorts i storlek M med ikoniskt randigt och rutig mönster i beige, vit, svart och röd. Shortsen har snörning i midjan och meshfoder på insidan. Märkesdetaljer på snörändarna och etikett. Perfekt för sommaren!
lågmidjade jeansshorts - Lågmidjade jeans shorts med leopard mönster på fickorna i storlek 34/xs