Alla kategorier > Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levis 501 shorts  - Avklippta Levis 501or med perfekt wash, går självklart att klippa mer efter preferenser! Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Levis shorts 501 - Använda fåtal gånger
Levis 501 shorts  - Använd endast fåtal gångeer.
Levis 501 shorts -  Köpta på Plick. Knappt använda. Väldigt bra skick. Säljer p.g.a för små då jag egentligen har st. M. Midjebrädd (höft till höft): 40 cm Bredd längst ner på shortsen: 42 Midjemått: ca 79 cm
Levis 501 shorts - Använda Max 10 gånger
Levis 501 shorts  - Säljer de här lösa Levis 501 shorts bara använd en gång. Så sköna och lösa!
Levis 501 shorts - Slitna levis 501 jeansshorts. Köpta second hand. Lite slitna och har ett litet hål intill fickan på baksidan, men går säkert att laga! Passar säkert bra på stranden om inte annat! För små för mig, men passar nog strl xs/s.
Levis 501 shorts
Levis 501 shorts - 89

Levis 501 shorts

Storlek: 24 I MIDJA
Kategori: Shorts

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina nästintill nya levis shorts då de inte riktigt kommit till användning, passa på💕💕😚 köpta för cirka 500 i Malmö🌟

LINN 🦋
LINN 🦋
(19)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Jeansshorts från one teaspoon - Midjemått: 39cm rakt över 💕 inte mina bilder!! Från förra ägaren
Hollister shorts - Säljer ett par hollister shorts i storlek 25W. Är använda få gånger och är i mycket bra skick💕
Lågmidjade jeansshorts från Perfect jeans  - Jeansshorts köpta på Vinted!! Köpte i somras för 800 kr och blev knappt använda då de inte passade. De har en liten reva som tillkommit (de sista bilden) i övrigt är de i fint skick! 💕
Dyfne shorts - Säljer ett par ljusrosa, tighta träningsshorts från dyfne köpta här på plick
Burberry Shorts  - Säljer ett par snygga shorts, den är i toppskick och är knappt använd kom gärna fram med bud och jag frakter snabbt!
Blå jeansshorts med slitningar - Säljer ett par blå jeansshorts med råa, fransiga kanter och slitna detaljer framtill. Modellen är lågmidjad och har klassiska fickor både fram och bak. Perfekta för sommaren och ger en avslappnad vibe. Dom är lågmidjade och knappt använda
Burberry rutig badshorts med snörning - Snygga badshorts från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vit, blå och röd. Shortsen har elastisk midja med svart snörning och meshfoder på insidan. Perfekta för sommaren och strandhäng. En bakficka ger extra stilpoäng.
Rutig Burberry badshorts med snörning - Snygga Burberry badshorts med klassiskt rutigt mönster i svart, vit, grå och röd. Shortsen har elastisk midja med svart snörning och metalländar med Burberry-logga. Bakficka och meshfoder på insidan. Perfekt för sommaren och strandhäng. Passade inte mig och är därför aldrig använd. Pris kan diskuteras