Sandra

Gröna shorts

Storlek: XS
Kategori: Shorts
Märke: H&M
Färg: Gröna
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Beskrivning

Säljer ett par gröna shorts med guldiga ananastryck från H&M, de har snörning med tofsar i midjan. De har en loose passform och elastisk midja med volangkant upptill. Kanske använda en gång så väldigt bra skick. Det står stl 146/152 men passar mig som har stl XS-S i vanliga fall. Hör gärna av er om frågor!❤️

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Rosa träningstights shorts från DFYNE - Säljer ett par korta, tighta träningstights i en snygg rosa färg från DFYNE. De har hög midja med bred resår och är tillverkade i ett stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Perfekta för gymmet eller löprundan.
3-pack spetsiga underkläder  - Från Victoria’s secret! Helt oanvända! Alla är i storlek M! Skriv vid funderingar eller för fler bilder! 🫶🏼(100 kr st)
Mörkblå jeansshorts från Hollister - Snygga mörkblå jeansshorts från Hollister med slitna detaljer och uppvikta benslut. Shortsen har klassiska bakfickor med guldfärgad broderad söm och låg midja. Perfekta för en trendig y2k look. Dragkedjan är trasig men det går säkert att fixa och det är inget som syns när man har på sig dom.
Abercrombie & fitch lågmidjade spetsshorts  - Ett par spetsshorts från Abercrombie & fitch i storlek S. Rakt över midjemått: ca 34cm. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Gilly hicks lågmidjade shorts  - Ett par shorts från Gilly hicks i storlek XS. Rakt över midjemått: ca 35cm. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil
Hard rock lågmidjade shorts  - Ett par shorts från Hard rock i storlek XS. Rakt över midjemått: ca 35cm. Jag fraktar inom 24h. Se
Tajta shorts  - Bra kvalitet shorts som är sköna och fina och svarta perfekta och varma, kommer även med fina tillbehör, tex ketchup