Sofia

Blå träningsshorts med scrunch

Storlek: S
Kategori: Shorts
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

150 SEK

Beskrivning

Säljer ett par blå seamless träningsshorts med hög midja och ribbad kant. Materialet är stretchigt och består av polyamid, polyester och elastan. Perfekta för gymmet eller andra sportaktiviteter. Snygg scrunch-detalj bak för extra passform.

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Hollister lågmidjade spetsshorts  - Ett par shorts från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil! O22
Rosa träningstights shorts från DFYNE - Säljer ett par korta, tighta träningstights i en snygg rosa färg från DFYNE. De har hög midja med bred resår och är tillverkade i ett stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Perfekta för gymmet eller löprundan.
Blå träningsshorts från DFYNE - Säljer ett par DFYNE shorts som jag fick i present. Shortsen är i S men passar även xs. De är endast använda 2 gånger. Pris går att diskutera :)
3-pack spetsiga underkläder  - Från Victoria’s secret! Helt oanvända! Alla är i storlek M! Skriv vid funderingar eller för fler bilder! 🫶🏼(100 kr st)
Mörkblå jeansshorts från Hollister - Snygga mörkblå jeansshorts från Hollister med slitna detaljer och uppvikta benslut. Shortsen har klassiska bakfickor med guldfärgad broderad söm och låg midja. Perfekta för en trendig y2k look. Dragkedjan är trasig men det går säkert att fixa och det är inget som syns när man har på sig dom.
Gula DFYNE träningsshorts - Mycket bekväma, aprikosgula, seamless, mögmidjade träningsshorts från DFYNE med scrunch-detalj bak. Stretchigt material som sitter tight och framhäver formerna 💗
Rutiga shorts med snörning Amazing - Säljer ett par mjuka rutiga shorts från Amazing i grått, vitt och rosa. De har elastisk midja och en ljusrosa snörning framtill. Perfekta för chill dagar och har en loose passform. Materialet känns som bomull och är riktigt skönt mot huden.