Alla kategorier > Shorts
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa shorts  - Rosa shorts i handducks material som används endast två gånger ungefär, perfekt till stranden. Kolla min bio!
Rosa shorts  - Jättefin träningsshjorts. Säljer för att jag har blivit väldigt long för dom. Pris kan som vanligt diskuteras. Skicka bara ett bud så svarar jag så snabbt som möjligt.💖
Rosa shorts - Från newyorker  Storlek 34. Använd fåtal gånger så nyskick.
Rosa shorts - Helt nya rosa shorts köpta från Nelly i en härlig rosa nyans🩷
Rosa shorts  - Snygga rosa shorts med låg midja köpta för 400 second hand, lappen är bortklippt sedan innan så vet tyvärr inte vilket märke💕
Rosa shorts
Rosa shorts  - 89 Rosa shorts  - 90

Rosa shorts

Storlek: SMALL
Kategori: Shorts

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer pga att jag ej använder

Ida Nilsson
Ida Nilsson
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Shorts
Visa alla
Blå Gymshorts  - Blå supersnygga Gymshorts från Gtech i performance kollektionen, använt ca 2 gånger💕
Ljusblå slitna jeansshorts - Säljer ett par ljusblå jeansshorts med råa kanter och slitningar framtill. Shortsen har klassisk femficksdesign, bälteshällor och en avslappnad vibe. Perfekta för varma dagar när du vill ha en cool och avslappnad look.
Lågmidjade jeansshorts  - Så snygga lågmidjade jeansshorts!. Midjemåttet tvärs över är 38cm💗💗
Lågmidjade jeansshorts  - Blå lågmidjade jeansshorts ifrån river Island i storlek S/M, midjemått:39cm!
True Religion denimshorts blå W24 - Säljer ett par  blå denimshorts från True Religion med snygga kontrastsömmar och broderade fickor bak i rött och vitt. Låg midja och är stretchiga med prislapp kvar.
Lågmidjade ljusblå jeansshorts från Tally Weijl - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från Tally Weijl med slitna detaljer och fransig kant. Shortsen har låg midja, dubbla knappar framtill och klassiska fem fickor. Perfekta till sommaren och riktigt snygga till sneakers eller sandaler.
Blå jeansshorts - Säljer ett par blå denimshorts med låg midja, slitna detaljer och fransig kant. Shortsen har klassiska fickor fram och bak med dekorativa sömmar på bakfickorna. Perfekta för sommaren. De är från gina tricot och nästan aldrig använda. De är i mycket bra skick därmed. Hör av er vid fler frågor💗
lågmidjade jeans shorts - ljusa jeansshorts med slitningar som detaljer❣️ dom är från gina men gamla så går inte att köpa längre. säljer på grund av att dom inte kommer till användning❣️