Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ascool tröja - ascool tröja som jag köpt tidigare på plick men som tyvärr var för stor. Har inga defekter vad jag kan se. Har även ett gulligt spänne vid midjan. Vet inte riktigt vilket märke det är för det står inte
tröja med tryck - fin oversized tröja med tryck!
Randig tröja - Randig tröja från benetton sparsamt använd och i bra skick. Hör av er för fler bilder eller om ni har andra frågor :)
Randig skjorta med tryck - Säljer en randig skjorta med bruna ränder och ett stort tryck med texten 'lätt' på framsidan. Skjortan har långa ärmar och en klassisk krage. Perfekt för en avslappnad stil.
Randig tröja - Tunt tyg, bra basic plagg, medium fit.
fet randig tischa med tryck - Randig T-shirt me asballt tryck och svart detalj på ena ärmen! Skriv om du har några funderingar!🤩
Randig tröja Tommy Hilfiger - Randig skjorta från Tommy Hilfiger, storlek M och i bra skick!
nelly
nelly
ascool randig tröja med tryck
ascool randig tröja med tryck - 89 ascool randig tröja med tryck - 90 ascool randig tröja med tryck - 91

ascool randig tröja med tryck

Storlek: L
Kategori: Skjortor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer denna superfina tröjan i storlek large, jag är storlek small och den passar perfekt som en oversized tröja. superfint tryck där de står bland annat revolutionise, the winds of change are blowing och fler texter jag inte kan tyda;) buda på!

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Ralph Lauren skjorta  - Sjukt snygg Ralph Lauren skjorta med en faded/ solblekt look 🙌 Det du ser är inte fläckar utan solbleknad, skriv vid fråga 👍
Vit Burberry Brit skjorta med rutig detalj - Vit skjorta från Burberry Brit med klassisk krage och långa ärmar. Insidan av manschetterna och kragen har den ikoniska Burberry-rutiga detaljen i beige, svart och röd. Skjortan har knappar framtill och ett broderat Burberry-emblem på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga plagg.
Mörkblå skjorta från Ralph Lauren - Säljer en stilren mörkblå skjorta från Ralph Lauren i slim fit. Skjortan är i linne och fungerar perfekt till sköna sommardagar! Den passar till de mesta och det är bara att höra av er vid frågor!
Mörkblå Burberry skjorta med rutig detalj - Snygg mörkblå skjorta från Burberry med klassiska rutiga detaljer på insidan av kragen, knappslån och ärmsluten. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Overshirt från Bondelid  - Snygg grå overshirt från Bondelid med diskret mönster och två bröstfickor med knappar. Klassisk krage, långärmad och med slitsar i sidorna. Perfekt att ha som lager över t-shirt. Modern och stilren look. Storlek S men sitter som S-M. Priset är inte hugget i sten!
Mörkgrå overshirt med fickor - Säljer en mörkblå overshirt med grov struktur och tre stora fickor framtill. Jackan har knappar och lång ärm, perfekt att slänga över en hoodie. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller chinos.
 Ralph Lauren skjorta vinröd S - Vinröd skjorta från Ralph Lauren i klassisk passform, med knappar framtill och på kragen. Skjortan har lång ärm och ikonisk broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg. Inga defekter och tröjan är i ny skick. Hör av dig vid frågor/prisförslag😇🙌