Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit skjorta från ONLY med knappar - Fräsch vit skjorta från ONLY i storlek 38, med snygga bruna knappar framtill och en avslappnad krage. Skjortan har trekvartsärm och är gjord i ett lätt, luftigt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren look.
Vit skjorta  - Hej nu säljer jag min helt oanvända vita skjorta som är perfekt nu för sommaren  Nypris 349 Skriv för fler funderingar eller bilder  Storlek M
Vit skjorta  - Kan användas till hallowen, spex osv
Vit skjorta  - Har aldrig använt den har ruttnat i min garderob i ett par år. Perfekt att ha på våren eller lite kyligare sommarkvällar.
Vit skjorta  - Jättefin vit skjorta från HM, aldrig använd och lappen kvar! 💞
Skjorta Vit - Vit popover skjorta. Strl XL men jag som Medium kunde ha den som en oversized skjorta. Meddela för föer bilder
Vit skjorta - Lätt använd enkel vit skjorta i medium storlek från Costi & Dodds. Kan strykas. 100% bomull
Isabelle
Isabelle
Vit skjorta från only
Vit skjorta från only - 89 Vit skjorta från only - 90 Vit skjorta från only - 91 Vit skjorta från only - 92

Vit skjorta från only

Storlek: M
Kategori: Skjortor
Märke: Only
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren vit skjorta från Only med långa ärmar och knappar framtill. Skjortan har en smockdetalj i midjan som ger en snygg passform. Perfekt för en chic look!

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Rosa skjorta från Ralph Lauren - Säljer en snygg rosa skjorta från Ralph Lauren i slim fit-modell. Skjortan har klassisk krage, knäppning framtill och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Tillverkad i bomull och har långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och fräsch look. Storlek medium med en slim fit som gör att den blir som Small
Ljusrosa Burberry skjorta med rutiga detaljer - Säljer en ljusrosa skjorta från Burberry med klassiska rutiga detaljer på krage och manschetter. Skjortan har normal passform, långa ärmar och knäppning framtill. Broderad Burberry-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg. Sitter bra på mig som är 170
Mörkblå overshirt från Massimo Dutti - Oanvänd mörkblå overshirt från Massimo Dutti i storlek S, men sitter som en M. Hör av dig vid frågor och funderingar. Mhv
Svart linnetopp med knyt - Svart omlott linnetopp med knyt framtill, tunna axelband och djup v-ringning. Bra skick. 💕Skriv om du har frågor och kolla min profil för annat snyggt
Mörkblå Ralph Lauren skjorta  - Snygg mörkblå skjorta från Ralph Lauren med klassisk krage och vita knappar.
Blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren - Snygg blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren med klassisk button-down krage och broderad logga på bröstet. Skjortan har långa ärmar, vita knappar och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Svart Nike Dri-Fit träningströja S - Svart långärmad träningströja från Nike i storlek S. Tröjan har en vit Nike-logga på bröstet, half zip och en tunn vit linje över bröstet. Materialet är polyester med Dri-Fit-teknologi som håller dig torr och bekväm under träningen.