Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Caia läppenna - Oanvänd caia läppenna i färgen Caramel cutie💕
CAIA läppenna - Caia läppenna i färgen Bianca. Använd fåtal gånger
CAIA Mojave läppenna - Helt ny! Säljer en CAIA läppenna i färgen Mojave. Pennan har en varm, brunrosa ton och är i klassisk pennform med matchande lock. Perfekt för att definiera läpparna och skapa en snygg kontur.
CAIA läppenna Springbook - Testad men aldrig vässad så den är fullstor. Säljer för jag inte gillar färgen på mig
CAIA Laguna läppenna  - En super fin färg som håller länge på läpparna. Detta har varit en av mina favoriter men tyvärr så kommer den inte till användning längre. Det finns mycket produkt kvar, men den är använd en hel del. Den blir även lite kluven i träet när man vässar men det är inget som påverkar resultatet. Priset kan vi diskutera, och har du några frågor får du gärna höra av dig❤️
Caia läppenna  - Oöppnad limited edition läppenna från Caias julkalender i färgen ”Caramel cutie”.
CAIA läppenna Springbrook - Säljer min Caia läpp penna!😘 då den inte kommer till användning och använd 2-4 gånger kanske
Caia läppennor
Caia läppennor - 89

Caia läppennor

Storlek: -
Kategori: Skönhet
Märke: Caia
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvända, båda för 200

Caroline
Caroline
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Caia Glow Blush Raspberry Passion - Fast pris 🌸 Caia Glow Blush i färgen Raspberry Passion.  Endast testad. Allt som på bilderna.
CAIA ansiktspaletter och singelprodukter - Säljer ett gäng CAIA sminkprodukter då jag verkligen inte har ett intresse för smink längre. ansiktspalett med bronzer, rouge och highlighter, singelrouge i persikoton, highlighter i champagne, bronzer i varm brun, puder i ljus beige samt duo med rosa och guldiga nyanser. Alla kommer i snygga metallic- och pastellförpackningar.
Miss Fancy UV-lampa för naglar - Endast en lampa kvar! Nypris 1399 kr mitt pris 800. Lamporna är köpta i somras o inte så använda. Lampan laddas och kan användas utan sladd. Precis som nya och vill bara bli av med de så snabbt så möjligt💕
Urban Decay All Nighter Setting Spray - Två flaskor Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray. Svarta flaskor med lila text och genomskinliga lock. Ger en lätt mist som håller sminket på plats hela dagen med temperaturkontroll-teknologi. Perfekt för att fixera din makeup.helt nya inte ens använda man får båda 2 för 300 kr
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Säljer en CAIA rouge stick i färgen Cotton Candy. Kommer i en söt rosa förpackning med vitt tryck och matchande lock. Krämig formula som är lätt att applicera direkt på kinderna för en fräsch rosa ton. Den är såklart oanvänd säljer pga att jag fick två i samma färg av denna och har ingen användning av den andra!❣️
Builder Gel Frosted Pink - Miss Fancy Builder Gel i färgen Frosted Pink, 30g. Oöppnad! Nypris:330kr
CAIA Glow Blush & Bronzer duo - Säljer två CAIA-produkter: Glow Blush i färgen Wild Strawberry, samt Bronzer i färgen La Digue. Säljer då jag insät att jag inte har intresse för smink längre.
CAIA Highlighter Sydney - Säljer en CAIA highlighter i färgen Sydney. Nästan som ny