Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta ballerinaskor med låg klack  - Stilrena svarta ballerinaskor från Alley med rund tå och låg klack. Skorna har en klassisk design i syntetmaterial och passar perfekt till många olika outfits. Enkla att ta på och av, och ger en tidlös look.
Svarta boots i skinn med låg klack - Säljer ett par svarta boots i skinn med låg klack och dekorativa sömmar. Skorna har dragkedja på insidan och en klassisk rund tå. Perfekta för dig som vill ha en stilren och tidlös look.
Svarta boots med klack - Snygga svarta boots med klack som ger en stilren look. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Passar bra till både jeans och klänning.
Svarta klackar med låg klack - Helt oanvända med lappar kvar! Väldigt populära från zara! Finns ej på deras hemsida längre❤️
Svarta klackar med låg klack - Snygga svarta klackar med flätade remmar och en bekväm klack i trälook. Perfekta för sommarens alla tillfällen, både till vardags och fest. De har en öppen tå och elastiska remmar för en bra passform. Använd dem för att ge din outfit en stilren touch!
Svarta boots / klackar  - Säljer dessa svarta klackskor / boots med smal klack i storlek 39. Köpt second hand men de är ifrån NA-KD från början! Säljer då de är lite för små för mig! Jättefint skick och  väldigt sköna att gå i 💞
Svarta boots med klack - Snygga svarta boots med hög klack och snörning. Perfekta för att ge lite extra höjd och stil till din outfit. De har en robust design med en bekväm passform.
Tuva

Svarta boots med låg klack

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta stövlar/boots i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna går upp till knäna och har en stilren, klassisk look som passar till många outfits. Aldrig använda!

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino garavani skor  - Köpte dessa till mig så vi kunde matcha men tyvärr så gjorde vi slut så de säljs ochså
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Maison Margiela sneakers paint splatter - Unika sneakers från Maison Margiela i vitt skinn med färgstänk i rött, gult, blått och svart. Klassisk låg modell med snörning, bruna gummisulor och rund tå. Skorna har en konstnärlig vibe och sticker ut med sitt färgglada mönster. Skokartong ingår ej
Louboutin skor blå - Snygga marinblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med vita sulor och den ikoniska röda undersidan. Skorna har snörning och coola nitar på tån för en edgy vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Bruna sneakers med fuskpäls från Duffy - Mysiga bruna sneakers från Duffy med vit fuskpäls längs kanterna och insidan. Skorna har breda kardborreband och en tjock vit sula. Utsidan är i mockaliknande material och de har en rund tå. Perfekta för dig som vill ha både stil och komfort.
Valentino flycrew  - Marinblå flycrew i storlek 43 som även passar 44. Skorna kommer med dustbag. Saknas endast en nit och är helt utan deffekter.