Melker

Marinblå tröja från Zara

Storlek: M
Kategori: Stickat
Märke: Zara

300 SEK

Beskrivning

Säljer en av mina favorit tröjor! Sjukt snygg och passar till allt. Desverre så lyckades jag tvätta den lite varmt så den är lite tight på mig. Det var en strlk L men skulle säga M nu, kanske s men lite overzized då.

Mera från kategorin Stickat
Visa alla
stickad kofta  - jättefiiin helt ny!
Fendi monogram sweatshirt - En grå Fendi tröja med monogram detalj | Storlek M men passar mer S | Fraktar samma dag om köp sker innan 22:00
Vinröd tröja 💓💓💓 - Så najs vinröd tröja med krage från Zara 🤍🤍
Figur sydd topp - Säljer min stickade topp från Hm. Toppen är krämvit och har en figur sydd form. Den är mjuk och perfekt inför hösten. Den är helt oanvänd och lappen sitter kvar💗
& other stories Omlotts rosa tröja stickad  - En ljus rosa stickad Omlotts tröja från märket ”Other stories” i storlek smal. Skön och fin kvalitet och i mycket bra skick, bara använt några fåtals gånger.
Stickad tröja - Stickad tröja från Zara, använd 1 gång🌸
stickad zara topp - Superfin och populär zara topp, använd max 2 gånger❤️❤️